Skocz do zawartości

Fotel prezesa :)


slawekwch

Rekomendowane odpowiedzi

@slawekwch jak jeszcze się nie zdecydowałeś wybierz się do Agata Meble, mają tam dość duży wybór. Ja mogę polecić https://www.agatameble.pl/produkty/typy-mebli/krzesla-i-fotele-biurowe/fotel-komputerowy-oh-f03-n - do niego jest dołączana poduszka na szelkach którą można przesunąć pod szyję lub kręgosłup. Fotel nie ma miękkich podłokietników ale nie nigdy mi to nie przeszkadzało (półkę na klawiaturę mam poniżej poziomu biurka i na niej trzymam ręce).

Radeq blog - już mniej o SEO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co godzinę robię 20pompek i z 20 brzuszków, system sprawdzony, trzeba się rozruszać, żadne krzesło, nie sprawi, że po zastoju, będziesz dobrze się czuł, do tego należy pamiętać o regulacji indywidualnej do gabarytu naszego ciała, czyli odpowiedniej odległości nóg od podłogi itd itd

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeq drogi ten Twój fotel ;) zwłaszcza, że nie ma kauczukowych kółek :)zobacz lotusa z mojego wcześniejszego posta - 300 tańszy :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę swoim "fotelem" biurowym. Lekkie, wygodne, łatwe w przenoszeniu, a w dodatku jakie tanie:)

https://static.promoceny.pl/foto/vyrobky/019000/18981.jpg

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba sprawdzić osobiście, czy dany fotel jest wygodny. Mnie pasuje jedno, a tobie będzie pasowało drugie. Radzę tak właśnie podejść do sprawy. Ja kupiłem fotel przez net i niestety musiałem kupić drugi, bo tamten był dla mnie niewygodny. Tu chodzi też o wzrost. Nie zawsze fotel będzie wygodny na oparciu dla osób o różnym wzroście.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam echo z pierwszego postu i jestem zadowolony, trochę skrzypi fakt, trzeba odkurzać, ale jest wygodne, a podnoszenie chodzi bez problemów. A jeśli chodzi o zmęczenie, to co 1 godzinę, 10 min przerwy, 10-20 przysiadów albo pompek i po sprawie.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ruszam! (brzuszki robie codziennie - no prawie, a poza tym kosze trawniki latem - hobby). A co do fotela to siedziało mi się u znajomego na modelu Ergohuman coś tam (ten: https://www.ergofotel.pl/30-fotel-biurowy-ergomax-ergohuman-plus-skorzany.html ) - szał nie z tej ziemi. Nawet zakup planuję, ale to musze jeszcze pare trawników sąsiadkom skosić, bo to zakup nieplanowany raczej, więc z normalnego keszu niet;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności