Skocz do zawartości

Skórki do seoków - Koderzy co z wami ?


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Od maja poszukuje kogoś kto wdroży mi dwie templatki do dwóch SEOKów i ... nic. Dwóch koderów którzy podjęli się wyzwania zamilkło... ostatnio wieszałem dwa razy ogłoszenie i też nic.

Czyżby juz nikt nie parał się wstawianiem skórek do SEOKów ??? Nawet jak ktoś chce dobrze zapłacić ???

Jakiś dramat czy posucha na PIO ?

Jak ktoś zna kogoś kto się podejmie to proszę przekazać kontakt :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że problemem jest cena - widziałem, że w jednym ogłoszeniu napisałeś, że płacisz 200zł za wstawienie 2 skórek, widocznie ludzie wyżej się cenią :)

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szlafrock: mam swój cel :)

Yukatan: skórki są z themeforest - dwie sztuki :)

@Wildu: nie mów że wdrozenie jest droższe niż do starego INDEXU (600 netto)...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslij mu do Mnie kontakt - bede dźwięczny :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności