Skocz do zawartości

onet, wp, google


onet

Rekomendowane odpowiedzi

Zaś w onecie i wp: meta tagi, ilość słów, znaczniki H1 - i co jescze?  ;)

z moich skromnych obserwacji wynika, że NAME i ALT w linkach oraz znacznikach IMG, i chyba nazwy plików, ale tego nie jestem pewien na 100%

co ciekawe, jeszcze niedawno wp nie potrafiło wykryć czegoś takiego, że w kilku IMG do tego samego pliku, dałem zupełnie różne ALT'y :)

wydaje mi się, że powinno to być potraktowane jako ewidentny spam.

zrobiłem to z nieuwagi, a strona była na bodajże 3 miejscu (teraz powoli spada, ale poprawiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie podałem oficjalne wytyczne wyszukiwarek odnośnie tego, co indeksują.

Z drugiej jednak strony powiem, że niestety akceptują bardzo dużo różnych elementów, w tym także (dlatego 'niestety') błędne i niepoprawne struktury oraz masę przeoptymalizowanych (jeżeli można to tak nazwać ;-)) rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tyle że klikohit czy jak to tam zwał już nie jest do niczego potrzebny

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że klikohit czy jak to tam zwał już nie jest do niczego potrzebny

Pozdrawiam

KlikoHit nadal funkcjonuje.

Jesli tak to sorry(mało interesuje mnie WP) ale jak widze wpływów na wyniki w WP niema wielkich bo stoje ciagle w tym samym miejscu a nie zglada do mnie wiele osób

Jest informatyk W Warszawie napisał profesjonalny Patent na Klikochit sprzedał go za 7000,00PLN firmie faramceutycznej z kabat 8)

Patent polegał na rozłozeniu deployów na róznych serwerach tak aby generowały ruch z róznych IP na strone delikwenta z zadanym okresie czasowym

Chyba to działało bo nie urwali mu głowy :)

Ale ogladalność Wp jest za niska żeby inwesować w to pieniądze

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności