Skocz do zawartości

Planowanie postów na facebooku


Kamil R

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wejść na fanpage i dodać post jako fanpage (na belce u góry jest widoczne, jako kto się logujesz). Przy dodawaniu nowego posta, na dole po lewej jest rysunek zegarka. Za jego pomocą ustalasz termin publikacji.

Ty też terefere!

Szkolenia językowe dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kurde za cholere nie mogę znaleść nawet strony która to opisuje, jakieś szczątkowe informacje i jeden wpis na jomli że taki plugin to chwila pracy.Na zagranicznych trochę więcej jest ale tylko że sie da jakoś i jakieś technicznd wskazówki których nie rozumie, z językiem też średnio jeszcze :(

Mianowicie chodzi mi o automatyczne dodawanie postów,tematów, określonych treści z moich stron na swojej tablicy g+ czy fanpejdżu, ma ktoś taki plugin, ile by kosztowało napisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowanie wpisów na różnych kontach jest możliwe za pomocą https://hootsuite.com/ ale ja po jego wstępnym przetestowaniu zraziłam się do niego. W profilu jest opcja usuwania konta, a mimo wszystko dostawałam później kolejne maile od nich. Z kontaktem z nimi był ogromny problem i jak się w końcu udało, po kolejnym potwierdzeniu usunięcia mojego konta dostałam kolejny mailing od nich. Nie dowiedziałam się również, jakie dane na mój temat pozostały w systemie, a przy tego typu serwisach jest to dość istotne, skoro udostępnia się im wjazd na różne konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności