Skocz do zawartości

Wartościowe szkolenia SEO/SEM w PL


szturmownik

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra decyzja Szturmownik. Byłem w lutym tego roku na SilesiaSEM oragnizowanym przez Xann i było naprawdę ciekawie, a moją relację/opinię możesz przeczytać na blogu https://www.blog.gdaq.pl/2012/02/silesia-sem-2012-bylo-za*******e-relacja-ze-szkolenia-pozycjonowanie-zaawansowane/

Poziom bardzo przyzwoity, sporo case study bez ściemniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzezniczek - zapomniałeś dodać, że zainteresowało Cię, bo Czarek płaci Ci za jego promocję, a całe szkolenie (wg opinii osób które były) sprowadza się do listy stron do spamowania, która warta jest może kilkaset złotych :)

Idąc na szkolenie SEO należy zwrócić uwagę na nazwę. Jeśli jest to szkolenie podstawowe, to warto iść jeśli nie wie się co oznacza skrót SEO. Jeśli zaawansowane/pro, to jeśli ma się wiedzę podstawową (bardzo podstawową). Byłem na szkoleniu od Xanna i zrobiłem porównywalną ilość notatek przez 2 dni co z ostatniego HO na G+ (który trwał 1,5h), mimo że słuchając tego co na początku mówili uczestnicy miałem zdecydowanie najmniejszy staż w SEO. Taka np. książka "Sekrety SEO" Dovera moim zdaniem zawiera min. 10x więcej użytecznej wiedzy niż szkolenie. Nie chce tu wypowiadać się jakoś strasznie krytycznym tonem, bo było co najmniej miło, ale nie o to na szkoleniu chodzi. Może to kwestia tego, że skupili się na innych rzeczach - tu sugestia do chłopaków, omawianie przez 2h dodawarki do Seokatalogów czy ponad godzinę Scrapeboxa (żeby była ścisłość - pokazana została podstawowa obsługa, żadnych sztuczek, czarów).

sygnaturkasprawdznas.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo MaxRoy albo Silesia z BlackHatSeo podobno kojot ale nie korzystalem to nie wiem a co sklepów i seo to zgred wie co mówi ale to prywatne szkolenia;) Co do MaxRoya to w listopadzie będzie Search Marketing Week :) Cały tydzień szkoleń:) Ja możliwe że pojawię się na ostatnim dniu:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzezniczek - zapomniałeś dodać, że zainteresowało Cię, bo Czarek płaci Ci za jego promocję

W zasadzie to odwrotnie. Szkolenie mnie zainteresowało i zaproponowałem współpracę, że w zamian za free wjazd poreklamuję trochę te szkolenie. W zamian dostałem też kod rabatowy po wklepaniu którego każdy dostaje z automatu 10% zniżki. Jakby to szkolenie nie było ciekawe i nie oferowało aż tyle gratisów to nie zdecydowałbym się na taki manewr. Od jakiegoś czasu się bardzo interesuję linkowaniem TR i te szkolenie jak dla mnie to strzał w dziesiątkę - oczywiście jeżeli kogoś interesuje zdobywanie tego typu linków.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności