Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz słyszę,by istniał program do zbierania meili,ale człowiek uczy się całe życie;)

Wpadł mi kiedyś taki w ręce. Wpisałem kilka domen głównych- onet.pl, wp.pl, allegro.pl i kilka innych i start... na rano było 40k emaili....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat trochę stary ale może Ci pomogę. Jeśli chcesz pozyskiwac wartościowe adresy email spowoduj, że użytkownik sam Ci go odda. Zainteresuj go czymś np. obiecaj otrzymanie darmowego ebooka po podaniu adresu email. Aby to osiągnąc możesz wykorzystac moje narzędzie (darmowe) - https://kreatorformularzy.pl tworząc formularz z autoresponerem, który może wysyłac pliki na adres podany w formularzu (który sam możesz zaprojektowac). Chętnie Ci pomogę ustawic taki autoresponder.

WYKORZYSTAJ POTENCJAŁ MARKETINGU AFILIACYJNEGO! TWÓRZ KRÓTKIE LINKI AFILIACYJNEKONTROLUJ I ROZLICZAJ PRZEKLIKIANALIZUJ EKSPLORACJĘ PO PRZEKLIKU!

 

ZAŁÓŻ KONTO W CPAMANAGER.NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności