Skocz do zawartości

Allegro- kończące się aukcję


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Polujecie na okazje z kończących się aukcji?

Wcześniej jakoś tego nie zauważyłem.

Od wczoraj upolowałem procesor intel Celeron 2,4GHz za 5,50... oraz [ale to dla dzieciaka] zestaw 15 pluszaków za 1zł... :)

Może ktoś się orientuje- w przypadku kategorii motoryzacja aukcje nie mają już nakazu sprzedaży towaru po wylicytowanej cenie. A jak to jest np z instrumentami?

Np: https://allegro.pl/sprawne-nastrojone-pianino-do-nauki-gry-i2586508676.html

Spóźniłem się kilka milisekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się kilka milisekund.

do takich celów wykorzystywane są licytujące automaty, przy prawidłowym skonfigurowaniu niema możliwości spóźnienia się, wyjątkiem są przypadki kiedy automat licytuje z automatem

Spóźniłem się- aukcja się zakończyła nim zdążyłem zalicytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzie nie rozumiesz w takim sofcie ustawisz zęby sam pilnował kiedy aukcja się kończę, i w ostatnich milisekundach licytuje.

Wystarczę wcześniej podać dane do konta na allegro z jakiego ma licytować, kwotę i nr aukcji, mozna ustawic jescze w jakiej sekundzie ma zalicytować w ostatniej, lub może licytować 2 sekundę przed. Większość tych softów on-line, ale widziałem i desktopowe. Dowolna konfiguracja i td

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia sprzedawcy , napisz że dasz więcej a on wygranemu powie że niestety towar się uszkodził a ty kupisz w prywatnej aukcji go :)

Osobiście uważam że przez automaty ceny są zaniżone. A tak na żywo człowiek pod wpływem emocji nie raz może dać więcej niż planował, a tak przed końcem automat licytuje i reszta nie ma czasu na reakcje. Czytałem gdzieś że automaty można blokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość automatów licytuje na 2-3sek przed końcem aukcji. Nawet jak mają konfigurację, to producenci zalecają właśnie czasy 3sek jako optymalne, więc większość ludzi tak ustawia.

Ja jak kiedyś licytowałem cyfrową lustrzankę (a cena była naprawdę bardzo atrakcyjna) i mocno mi zależało, to najpierw zsynchronizowałem swój zegar systemowy z zegarem Allegro a później ręcznie oddałem "strzał" na mniej niż sekundę do końca. Po odświeżeniu się strony okazało się, że było kilka strzałów w ostatnich sekundach ale to ja byłem najszybszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności