Skocz do zawartości

Jak wypromować forum o kredytach


Content

Rekomendowane odpowiedzi

Forum: https://www.kredyty-forum.edu.pl było wysoko na hasła "forum kredyty" itp., ale po Pingwinie przestało być. Nie mam zamaru tego okiełznać i pozycjonować. Dlatego pytania nie zamieściłem w dziale o pozycjonowaniu i optymalizacji tylko tutaj. Jak radzicie promować takie forum?

Może pozwolić na pisanie niezalogowanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że najbardziej sensownym pomysłem na pozycjonowanie w branży kredytowej jest pozyskanie na ten cel funduszy unijnych, które wystarczały by na pokrycie kosztów reklamy w kwocie 10k zł / m-c.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy na rozkręcenie forum na pewno trzeba wiele, minimum 3-4k miesięcznie + na początek rozkręcenie forum poprzez pisanie wartościowej treści ( w ramach reklamy możesz wrzucać linki z treściami na inne fora, blogi), takie forum musi zacząć żyć i musi przybywać stałych użytkowników. Z czasem przy konsekwentnej pracy możesz stworzyć jakiś konkurs z nagrodami (tu by się przydała dobra reklama na fb ale ciężej przy takiej tematyce o userów zainteresowanych nie tylko konkursem ale i tematyką strony). I takie zabawy przez minimum rok potem userzy zaczną się przyzwyczajać do forum, tworzyć społeczność i w końcu zaczniesz cokolwiek zarabiać.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak już tutaj ktoś wspominał - zajął bym się zmianą designu.

Po drugie - zadbać o treść, wartościowy content. Tematy, które przyciągną czytelników. Najlepiej poruszać tematy, które są poszukiwane jak np. jakie problemy wynikną z nieterminowej spłaty raty kredytu. Wiadomo, że jeśli będzie dużo wartościowych treści, to i użytkownicy się znajdą.

Potem dopiero zajął bym się pozycjonowaniem. Zadbał bym też o jakieś zaplecze powiązane z tą tematyką. No i kolejnym sposobem na rozkręcenie może też być udzielanie się na innych tego typu forach, blogach, linkując do tematów, w których jest rozwiązanie jakiegoś poruszanego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Content: ja wyznaje jedną mądrą zasadę przy tworzeniu czegokolwiek - albo się na czymś znam (w tym przypadku rynek kredytowy) albo stać mnie na kogoś kto się na tym zna.

Niestety ale mając ambicje na wejście w branże, która jest mega rentowna nie można polegać na śmieciowych wpisach i wypocinach które mają tylko upchać posty i tematy na forum.

Wchodzę na Twoje forum w dział kredytów hipotecznych a tu moim zdaniem pusto. Zapłać komuś za art lub sam opisz rekomendacje KNF a dokładniej 'S' i 'T' bo to one mocno dały po du***h bankom i ograniczyły (słusznie, nie słusznie - tu nie polemizuje) dostęp do kredytów. Gdzie są tematy podwieszone dotyczące Rodziny na Swoim? Na czym polega lub czy rząd planuje kolejny tego typu program po zakończeniu RNS. Takie tematy działają z pewnością pobudzająco do dyskusji i istnieje duża szansa, że ktoś wejdzie na ten temat szukając informacji w Google.

Content is King. Be smart @Content!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności