Skocz do zawartości

Ile jest tu osób w wieku szkolnym co w pon. idą do szkoły


Yukatan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Historia Techniki ;) nie znam nikogo, kto na zaocznych bez kampanii wrześniowej dałby rade (trza płacić ;)

Muszę, muszę, ostatni rok ;) a studiowałem tyle co doktorat się robi :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a studiowałem tyle co doktorat się robi

4 lata + ostatni rok masz teraz to co w tym dziwnego ?

to że studia rozpocząłem w 2005 i dopiero mnie się inżynier zbliża ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia doktoranckie u mnie trwają 4 lata, nie 7 :P stąd się dziwie. A inżynierskie 3,5 :D

4 na kierunkach humanistycznych ;)

no ja dłużej dochodziłem ;) do inżyniera ;)

(liczyłem 2 x 3,5 bo są u nas maniaki co w 7 lat robili =5 lat mgr plus 2 doktorat , wszystko zależy od promotora ;)

panie wojtecki ;)

Ja bym nie mógł, te młode nauczycielki, kuszą oj kuszą ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja la przykładu zawsze mam pod górkę .

Jestem klasycznym orzykladem osoby,która nigdy nie chciała mieć dzieci, a aż tu naglę bęc i forma zalana :)

Jak już było "po ptokach" , to sobie wymysliłem,że fajnie byłoby mieć syna, i w piłkę bedzie z kim pograć i nazwisko będzie trwało, a więc ustawiłem się, że będę to syna . Moja żona stwierdziła,że ma super intuicje kobiecą i czuje,że to syn Ca więc nie sprawdzaliśmy co w brzuchu siedzi),i przygotowałem pokój jak dla chłopaka ..... a tu bęc urodziły się dwie takie same córki :) , które jutro dumnie zaprowadze do przedszkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z nas ;) z chęcia wróciliby do szkoły, ale pod jednym warunkiem - posiadając obecny stan wiedzy.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja idę.

Na 9:00- zerówa, na 10:00 - czwórka, na 18:00 zebranie zerówkowe :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności