Skocz do zawartości

depozycjonowanie za 1000 zł


czif

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie trochę przegięcie, za 1000 zł można zbanować jedną domenę konkurencji i dostać instrukcję jak to się robi... Nie wiedziałem ,że sekcja filtry bany zawiera tak cenną wiedzę

link do aukcji : https://allegro.pl/de-pozycjonowanie-ban-z-google-seo-precle-zaplecze-i2587557916.html

Google można podziękować za tworzenie nowych dochodowych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Reklamujesz własną aukcje? :P Z drugiej strony tacy ludzie to są śmiecie. Inaczej tego nie można nazwać. Szkoda tylko, że nie zdaje sobie sprawy, że jak go ktoś złapie, albo dojdzie, że to on to może być ładny pozew o działanie na szkodę firmy.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba:

"MY MASOWO DODAJEMY WPISY DO KILKUNASTU TYSIĘCY KATALOGÓW I PRECLI "

Jak rozumiem wg. tych "fachowców" dodawanie do precli i katalogów ma spowodować zbanowanie lub zafiltrowanie strony/

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no uczciwy - takie coś dał pod spodem...

* przedmiotem aukcji jest skrypt instruktażowy którego jestem autorem

nie odpowiadamy za działania niepożądane w występujące

w wyniku prowadzonego testu.

** podana do testów strona musi być twoją własnością

możliwość wystawienia rachunku za usługę

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamujesz własną aukcje? :P Z drugiej strony tacy ludzie to są śmiecie. Inaczej tego nie można nazwać. Szkoda tylko, że nie zdaje sobie sprawy, że jak go ktoś złapie, albo dojdzie, że to on to może być ładny pozew o działanie na szkodę firmy.

Nie obrażaj mnie, internet nie jest anonimowy

Skąd wywnioskowałeś ,że to moje konto. Widzę, że nie widzisz ironii i głównego przesłania w moim poście. Cóż jesteś najlepszym przykładem, że poziom szkolnictwa siada i obecnie młodzież nie uczy się logicznego myślenia tylko rozwiązywania kalamburów aby zdobyć 25% na maturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj mnie, internet nie jest anonimowy

Skąd wywnioskowałeś ,że to moje konto. Widzę, że nie widzisz ironii i głównego przesłania w moim poście. Cóż jesteś najlepszym przykładem, że poziom szkolnictwa siada i obecnie młodzież nie uczy się logicznego myślenia tylko rozwiązywania kalamburów aby zdobyć 25% na maturze.

Niestety nie skomentuje teraz jakże wybijającej się u Ciebie spostrzegawczości, ale zacytuje pewien termin, wygoogluj sobie;)

Termin ten odnosi się również do sytuacji, zjawisk niezgodnych z oczekiwaniami; rezultatów przeciwstawnych wobec zamiarów, czyli do zaburzenia przyczynowo-skutkowej struktury rzeczywistości.

Mam nadzieje, że jednak Ty maturę zdałeś.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Nie wiedziałem ,że sekcja filtry bany zawiera tak cenną wiedzę " <-- ironia

Proszę admina o zamknięcie albo skasowanie tego wątku, zakładając go liczyłem że porozmawiamy o pasztecie jaki stworzył googiel po pingwinie i fakcie że SQT nerwowo reaguje na nową rzeczywistość jaką stworzyli, depozycjonowanie, Google Transparancy Report , Formularz dla zadziobanych stron po Pingwinie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej aukcji nie rozumiem jednego:

JEDYNA TAKA AUKCJA NA ALLEGRO, WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ I DOWIEDZ SIĘ CZYM SMAKUJE BAN LUB FILTR W WYSZUKIWARCE I JAK GO UNIKNĄĆ.*

A na dole aukcji mamy:

** podana do testów strona musi być twoją własnością

Pytam się jak wyprzedzić konkurencję de pozycjonując swoje strony ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, powodzenia życzę temu panu w depozycjonowaniu za pomocą kilkunastu tysięcy katalogów i precli ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Twoje pobożne życzenia ? Czy masz jakieś wsparcie na to, że to jest nieskuteczne. O ile wiem to SQT nakłada ręczne filtry za linki z takich śmieciowych katalogów i precli. Więc to bardzo prosty sposób widzę na dołożenie komuś. Przyglądając się bliżej tematowi to jadą na sporej marży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności