Skocz do zawartości

depozycjonowanie za 1000 zł


czif

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne - a poza tym wiesz co się później dzieje ?

Mówisz prosty sposób - pokaż chętnie zrobię test co możesz mi zrobić kilkunastoma tysiącami katalogów lub precli.

O ile wiem to SQT nakłada ręczne filtry za linki z takich śmieciowych katalogów i precli

Mniej więcej wiesz.

rowery kradną - nie rozdają

w moskwie nie w pekinie

i nie rowery a samochody.

Obawiam się że tak właśnie wygląda Twoja wiedza. Opowiadasz herezje i jeszcze ktoś Ci gotów uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Najprostszym sposobem na depozycjonowanie witryny jest namówienie jej właściciela na szybkie pozycjonowanie za 99.90 z gwarancjami TOP ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejecie z cenami, pamiętam że przez długi czas była jedna oferta na Allegro za 9,99.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 99.90 z gwarancjami TOP ...

To jakaś podwyżka była?

Bo to szło za 50 zł :)

M

Podałem cenę z napiwkiem :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/li...=pozycjonowanie

:)

pierwsza aukcja pomysłowa:

Przedmiotem tej jednej konkretnej aukcji jest pozycjonowanie jednej strony na frazę: "strzyżenie psów i kotów Olsztyn" z gwarancją pozycji 1-10 w google.pl przez okres 1 miesiąca - umowy podpisujemy na min 7 miesięcy czyli 7 aukcji. CZas wejścia na 1-10 około 1-3 miesięcy.

:)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"strzyżenie psów i kotów Olsztyn" to chyba najtrudniejsza fraza, topy niesamowicie oblegane.

Kolejny Mistrz SEO.

bo tu nie chodzi o to na co się pozycjonujesz, jak łapiesz filtr dzięki działaniom takiego jegomościa to wylatujesz na wszystko co się da - czyli jako depozycjonowanie oferta działa idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działa kur*#(I@)(a na 100% - dowód?

Proszę bardzo!

www.domki.kolobrzeg.pl (teraz to szkielet strony - wczesnej była na WordPressie)

Jeszcze miesiąc temu bez problemu w 1 szej dziesiątce np na frazę domki ustronie morskie oraz parę innych.

Gość miał obłożenie bez problemu.

Ale jakoś w kwietniu (o czym nie wiedziałem) , firma euroadres (już z nią ludzie mają problemy) omotała klienta (kolega) na reklamę i pozycjonowanie frazy domki kołobrzeg tanio - swoją droga super-idiotyczna fraza.

Za 1szą dziesiątkę zażyczyli sobie bodajże 250zł brutto miesięcznie. Niezła kwota od klienta, który niecałe 2 miesiące zarabia.. Na dodatek skopiowali sobie treść z mojej strony oraz zdjęcia i wsadzili na swoją wizytówkę (na dzień dzisiejszy już to skasowali)

No i co?

Utopili mi stronę.. tak porostu... sierpniowa zawierucha WYCIĘŁA wszystkie Frazy - Ciao.. Prawdopodobnie zaczęli linkować na tę frazę idiotycznymi textami - bo widziałem niektóre i już...

Strona funkcjonowała z powodzeniem ponad 2 lata - spełniała swoje zadanie..

Normalnie bym gadów podał do sądu, o utratę dochodów - ale czy w Polsce będzie biegły, który udowodni, że nadmierne linkowanie strony może spowodować FILTR??

Gorąco Pozdrawiam

PS

Chyba, że koledzy z większa wiedzą i stażem dopatrzą się czegoś innego i niż ja młody (stażem) i pomogą :)

Wybaczcie - jestem seo-amatorem - Domki Ustronie Morskie - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa kur*#(I@)(a na 100% - dowód?

Proszę bardzo!

www.domki.kolobrzeg.pl (teraz to szkielet strony - wczesnej była na WordPressie)

....

PS

Chyba, że koledzy z większa wiedzą i stażem dopatrzą się czegoś innego i niż ja młody (stażem) i pomogą :)

Jakie depozycjonowanie?

Nie wiem kiedy zmieniałeś wordpressa na obecną stronę, ale wszystkie zaindeksowane w G strony w tej chwili pokazują próżnię(404). Poza tym wg. Majestica masz tylko 501 linków z 97 domen. Historic Index pokazuje 1729 (413 Referring Domains).

O jakości, optymalizacji obecnej strony nie wspomnę, bo nie ma o czym pisać.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności