Skocz do zawartości

Opłaty allegro.


DlaSeo.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem ze forum trochę nie na temat, ale od tego jest dział pogaduszki. Właśnie dostałem miły rachunek na 400zł od allegro za wystawione aukcje. Zawsze było że jeżeli nie sprzedam nic to płacę... A teraz nawet za wystawienie aukcji płaci się daną kwotę a do tego prowizje od sprzedaży...

Wie ktoś od kiedy to jest? Bo może ja jestem dziwny ale dla mnie to zdzierstwo...

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz za wystawienie aukcji np: 1zł, 1.25zł za normalne aukcje bez wyróżnienia, z wyróżnieniem, pogrubieniem czy główną to już kasa się szybko ładna robi do zapłaty, a jak sprzedaż :D to doliczają prowizję no przecież tak zawsze było na allegro, poczytaj regulamin i cennik usług na ich stronie.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiele czasu, za wystawienie się płaci, w zależności również od okresu itd, więc nie wiem, skąd nagła taka pobudka

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak te opłaty w ostatnim czasie wzrosły i chyba są na dobrej drodze do dalszych podwyżek. Przydałaby się jakaś dobra darmowa alternatywa dla allegro

No właśnie! To może dlatego mi się nie rzuciło wcześniej w oczy;) To trzeba zrobić darmową alternatywę!

@Kukis teraz już wiem,

@Herkules tak od zawsze się płaciło ale jak nie sprzedawało się żadnego produktu to wracało na konto (przynajmniej tak było jak ostatnio sprzedawałem)

Wiem że to żalenie się typu "nie przeczytalem regulaminu i jestem w du***" ale pożalić się można może ktoś już się na to nadział :)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno allegro wykorzystuje niemal jak wyszukiwarkę, nie kupuje nic, nie płacę przez PzA (bo tutaj paranoja, przelewy chodzą do 24 godzin, i często trzeba się upominać) znajduję ofertę, dzwonie do potencjalnego usługobiorcy, i czasem na tym wychodzę jeszcze do przodu (odlicza prowizję)

niestety, opłaty są coraz większe, i tak jak ktoś pisał, do końca roku, będą jeszcze większe, znika wiele ciekawych funkcjonalności jak kupuj teraz itd

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na złość zrobię taki serwis nie będzie to drugie allegro z milionem użytkowników ale będzie darmowe jedynie tam drobne 2% od sprzedanej kwoty czy coś na utrzymanie. Bo strasznie nie lubie jak ktoś ze mnie zdziera;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules ebay owszem jest ok ale wiele ludzi go nie lubi zwłaszcza kobiet które wydają tam dużo.

@Blue_Magic No właśnie dlatego ja mam na świstaku 2 konta na 2 adresy które są nieaktualne od bóg wie kiedy bo założyć konto bankowe na nieważny adres a na nawet nie istniejący to banał...

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego Ty tyle nagle nawystawiałeś ?:) Jakiś nowy biznesik? :P Są alternatywy dla allegro ale i tak wszyscy kupują tutaj bo jest największą częścią rynku. Chociaż ja jak Hercules wykorzystuję allegro przeważnie jak wyszukiwarkę. Chyba, że na szybko coś kupuję i nie chce się kontaktować ze sprzedawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności