Skocz do zawartości

Opłaty allegro.


DlaSeo.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna były opłaty za wystawienie.

Pamiętam jak 2 lata temu powiedziałem swojej kuzynce, która korzystała z mojego konta, aby oddała mi 18 zł za wystawienie kilku aukcji - zdziwienie bezcenne. Więcej już się nie bawiła na moim koncie :D Edit: I chyba do tej pory nie dostałem tych 18 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wystawienie są opłaty, ale jeśli wystawiony przedmiot zostanie sprzedany, to opłata jest zwracana (zamiast tego pobierana jest tylko prowizja od sprzedaży). Przynajmniej w kategorii "komputery" tak jest, może w innych to działa inaczej:P

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swistak.pl nie ma nic wspólnego z Grupą Allegro :) Świstak należy do tych od fotki.pl

Grupa Allegro i darmowy portal ! Nie możliwe...:P Tak tak wiem że jest jeszcze tablica.pl ale już pewnie nie długo będzie darmowa :P

Masz rację świstak należy do grupy portali fotka.pl, furgonetka.pl i parę innych ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wystawienie są opłaty, ale jeśli wystawiony przedmiot zostanie sprzedany, to opłata jest zwracana (zamiast tego pobierana jest tylko prowizja od sprzedaży). Przynajmniej w kategorii "komputery" tak jest, może w innych to działa inaczej:P

Sindirus dobrze napisał. Prowizja za wystawienie jest zwracana w momencie sprzedaży produktu i wtedy pobierana jest marża za sprzedaż a kwota za wystawienie zwracana. Jednak jak wystawiasz np. 10 produktów i żadnego nie sprzedaż to płacisz za wystawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay jest najlepszy ma dużo lepsze zabezpieczenia i funkcje niż allegro.Niestety jest mało czytelny dla wielu ludzi stąd jego porażka na Polskim rynku,i jest tańszy jeszcze.W sumie to nie wiem czemu Polacy nie używają baja, na allegro w supporcie same gbury i łapówkarze , no i nie wolno mieć swojego zdania rozmawiając z nimi, a już broń boże mieć racji wtedy blokada konta murowana.Na szczęście pisma od prawników do qxl jeszcze działają ale kto wie jak długo. :)

Co do opłat zwracanych to dotyczy tylko ceny minimalnej lub prowizji jeśli ktoś kupił i nie zapłacil. Innych zwrotów nie ma , jest tylko jeszcze haracz od sprzedanego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności