Skocz do zawartości

Słaba indeksacja Google


angelo-mike

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy odczuli w ostatnich miesiącach zmiany algorytmu google, sam równiez tego doświadczyłem. Posiadam strone na wordpresie-strona glówna jest statyczną a wpisy na blogu to również zaplecze i nie są wyświetlane na stronie głównej. Od pewnego czasu owe wpisy nie są indeksowane przez wyszukiwarkę widać to w panelu narzędzi dla webmasterów czy może to być spowodowane tym że nie są one wyświetlane na stronie głównej?

Czy najlepsze na świecie prezenty to kosze świąteczne?

Kosze upominkowe jako doskonały pomysł marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ustawienie lokalizacji do celowej na polske w google w narzedziach dla webmastera i zamieszczanie linków na serwerach w innych krajach już nie ma wpływu na podniesienie pozycji wyszukiwania? czy wtedy nalezy tylko linkować na polskich stronach-tak mi pokazuje raport "linki do mojej witryny"

Czy najlepsze na świecie prezenty to kosze świąteczne?

Kosze upominkowe jako doskonały pomysł marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności