Skocz do zawartości

Angela trzyma z nami :)


zeki

Rekomendowane odpowiedzi

Niemiecki rząd przyjął projekt ustawy, która która będzie nakładać na Google i inne wyszukiwarki opłaty za cytowanie zawartości stron internetowych!

https://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/merkel_idzie_na_wojne_z_wolnoscia_internetu/64464?

Ja sobie tego nie wyobrażam...

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja już o tym pisałem, Google będzie Ci kazało zweryfikować stronę w Google Webmaster Tools, gdzie akceptując warunki zgodzisz się na publikowanie treści swojej strony w serpach. Nie zweryfikujesz swojej strony, wyleci z indeksu. G chce w ten sposób walczyć z zapleczami, spamami i wszelkimi badziewiami "bez właściciela" - wszystko w celu zapewnienia jak najlepszych wyników wyszukiwania w historii :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zrozumiałem tak :)

ja publikuje -> google pokazuje -> rząd bierze kasę

zaje...

ja to raczej widzę tak :

ja publikuje -> google wyświetla ( i zarabia)-> dzieli się ze mną .... Jak nie chce sie dzielić to niech wypierd**** ze wszystkim łącznie ze swoimi wszystkimi robotami i gó**o mnie obchodzi co jak gdzie mam wpisywać w robots.txt czy follow czy srollow ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google chcesz działać na danym rynku płać. Chinczykom płacą podobno.

Google uciekło z chin... Wyszukiwarka Baidu im dokopała...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corporations-politicians-media-citizens-15327-1296843826-6.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer dosadnie ale zgodnie z rzeczywistością... Jak to JKM gada raz na 4 lata my niewolnicy możemy sobie wybrać pana. A i to w ograniczonym zakresie

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer dosadnie ale zgodnie z rzeczywistością... Jak to JKM gada raz na 4 lata my niewolnicy możemy sobie wybrać pana. A i to w ograniczonym zakresie

W naszym pięknym kraju i ten wybór staje się coraz trudniejszy, w świetle nieudolnych rządów ludzi pozbawionych skrupułów. Z każdymi nowymi wyborami zaczynam się zastanawić czy w 40 mln kraju, nie ma garstki ludzi którym chciałoby się zrobić choć trochę porządku w tym burde.....u co nazywamy go sejmem.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1346682396_wutbry_600.jpg

e:

Nie chcę oftopować ale brak odpowiednich ludzi we władzach to wynik systemu wyborczego. A dzisiejsi politycy nie zmienią ordynacji bo nie podcina się gałęzi na której się siedzi. Polecam pankowy kawałek sprzed 20 lat który niewiele stracił na aktualności: https://wojtasex.wrzuta.pl/audio/8j2AFBi0fFC/zielone_zabki_-_polityka

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności