Skocz do zawartości

Angela trzyma z nami :)


zeki

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie Niemcy mają rację bo ktoś szukając newsów prasowych (np. na news.google.com) jest odbiorcą reklam i google w tym momencie zarabia na nie swojej treści (w sumie 99,999% ich biznesu się na tym opiera).

Z drugiej strony to absurd bo jest coś takiego jak prawo do cytatu - jeżeli artykuł ma tysiące znaków a publikowany jest tylko kawałeczek (1-2 zdania) to za co tutaj płacić - zapłaci google, ale zaraz okaże się że będą musieli płacić inni.

Może być też tak, że sam wymyślisz jakieś zdanie, wrzucisz na bloga i zaraz będziesz miał roszczenia od 15 różnych podmiotów które będą Twierdzić, że to zdanie skopiowałeś od nich.

Dlatego moim zdaniem, mimo iż są pewne racje za pobieraniem opłat to taki pomysł jest niebezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Beer dosadnie ale zgodnie z rzeczywistością... Jak to JKM gada raz na 4 lata my niewolnicy możemy sobie wybrać pana. A i to w ograniczonym zakresie

W naszym pięknym kraju i ten wybór staje się coraz trudniejszy, w świetle nieudolnych rządów ludzi pozbawionych skrupułów. Z każdymi nowymi wyborami zaczynam się zastanawić czy w 40 mln kraju, nie ma garstki ludzi którym chciałoby się zrobić choć trochę porządku w tym burde.....u co nazywamy go sejmem.

https://zmieleni.pl/

Z drugiej strony to absurd bo jest coś takiego jak prawo do cytatu - jeżeli artykuł ma tysiące znaków a publikowany jest tylko kawałeczek (1-2 zdania) to za co tutaj płacić - zapłaci google, ale zaraz okaże się że będą musieli płacić inni.

Z trzeciej strony taki slogan "cukier krzepi" wyceniano na troszkę kasiory :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to wróżę zmielonym sukces. Mimo, że nie przepadam za Kukizem to muszę przyznać, że znalazł świetny sposób na pokazanie jak politycy mają nas w (_._). To jest prosty mocny przekaz - zostałeś zmielony, jesteś dla "nich" niczym, zbuntuj się - poprzyj akcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam nowe... Ja to myślę, ze albo będzie ro*********a albo nic się nie zmieni. Układ z Magdalenki trzyma się mocno.

Ale wracając do tematu to ja się zastanawiam jak rozwiązać dozwolone cytowanie. Bo w takim układzie zamieszczenie 2 zdań z deskrypszyn uznać by trza za cytat. Dopiero cały artykuł skopiowany podlegałby opłacie. Czyli G wycofałoby się z keszowania netu. To samo by pewnie dotknęło wszystkich, łącznie z webarchive... Ciekawe jak szczegółowe propozycje tej ustawy wyglądają.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer a nie myślałeś, żeby zająć się trochę polityką? Fajnie byłoby mieć swojego człowieka w sejmie, który mówiłby głosem piolobby na temat korpogoogle. Wyobraź sobie gdyby chłopaki wykupiliby domeny typu "kandydaci do sejmu 2015 " w których zawsze byłbyś numero uno i nie wspominając, że Twoje strony na wszystkie frazy wyborcze okupowałaby już nowe TOP7 - każdy by swoją cegiełkę dołożył :) spotkania z Moniką Olejnik, Justyną Pochanke, wreszcie cała Polska usłyszałaby dlaczego w Polsce trwa kryzys przez updatey G.!

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.jow.pl/ tylko najśmieszniejsze jest to, że ci szmaciarze przy korycie mają głeboko w (_!_) tych którzy ich wybrali i nawet jak zbierze sie i milion podpisów to mogą odrzucić wniosek o referendum - a najprawdopodobniej tak nastąpi oni ani granatem ani nawet czołgiem nie dadzą się oderwać od koryta ...

@Beer a nie myślałeś, żeby zająć się trochę polityką?

ano trochę sie działalo kiedyć w "podziemiu" :P ale jak pacze na tych wszystkich "bojowników" o wolność i demokracja i jak widzę, że teraz robią dokładnie to samo z czym kiedyś walczyli to rzygać mi się chce ...

bombae.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci szmaciarze przy korycie mają głeboko w (_!_) tych którzy ich wybrali

No to trzeba zlikwidować koryto... :)

1317642315304208-267336326618294-100000257857048-1040020-681051-n.jpg

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa Kukiza jest z góry skazana na niepowodzenie, bo to sejm decyduje o ogłoszeniu referendum bezwzględną większością głosów. Ponieważ z całego sejmu JOWy popiera jedynie część posłów PO to referendum jest nierealne.

I moim zdaniem to dobrze, obecny system jest w naszych warunkach optymalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moim zdaniem to dobrze, obecny system jest w naszych warunkach optymalny.

obecny system to nic innego jak partyjniactwo i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności polityków, że nie wspomnę o decydowaniu o dopuszczeniu któregoś do koryta.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moim zdaniem to dobrze, obecny system jest w naszych warunkach optymalny.

napisz dlaczego Waćpan bo strasznie mnie ciekawi jak karkołomne uzasadnienie wycudujesz do tak kontrowersyjnej tezy :)

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie społeczeństwo tacy parlamentarzyści. Wszyscy przed wyborami i w trakcie obiecują złote góry, jednak rzeczywistość okazuje się brutalna.

Kukiz i reszta też grają pod publikę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności