Skocz do zawartości

Prośba do wszystkich- Reklama,jej formy,konkurencja - Wasze rady


Yukatan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

W moim małym mieście wybudowano ogromną Galerie handlową, jest też chinskie centrum i jeszcze marketów pełno. Jest też jedna hala wielobranżowa która sie trzyma od lat a przy tej galeri ludzie sie boją upadku i moi kochani Dziadkowie mający tam jedno stoisko poprosili mnie w związku z pismem które tam po hali krąży o promocji i reklamie abym to sprawdził.Byłem u osoby za to niby odpowiedzialnej i ulotki,reklama w radiu i jakies darmowe gazetki. Nic więcej pomysłu nie ma.

Moje pytanie jak reklamować hale z wieloma sprzedawcami gdzie konkurencja to ogromna galeria,markety i chinskie centrum?

Nie znam sie na tym ale mi przychodzi na myśl wynajęcie reklamy na banerach w rejonie konkurencji,ulotki do skrzynek pocztowych w określonych regionach. Reklama w radiu stworzona przez jakiegos behawioryste. Zamykanie w poniedziałki hale a otwieranie w niedziele. Zamiast do 17 otwarte do 20.Reklama w darmowych gazetkach typu sufler.Zorganizowanie jednego dnia w tygodniu obniżek na wszystko o 10%.Strona www na której każde stoisko ma swoją subdomene z opisem asortymentu.Reklamy na przystankach Mzk oraz przychodniach,szkołach i bankach i spożywczakach.

Antyreklamy w stosunku do konkurencji że to zachodnie albo chinskie i słabe produkty, odniesienie sie patriotyzmu itp. Nie wiem na ile to ostatnie jest legalne.

Trzeba by też jakąś ankiete zrobić co ludzie szukają i jakie ceny są dla nich zaporowe.Jakieś promocje odpowiednio ztargetowane z różnymi ważnymi dniami w roku.

Kurde nie wiem jestem laik pomóżcie coś ludzie.

Szukam,czytam w tym google, ale może macie swoje propozycje,arty,wypracowania, cokolwiek. Może w waszym miejscu zamieszkania również istniał podobny problem, może mieszkasz w metropoli typu Wrocław,Wawa i masz opinie jak to u was sie pozmieniało.

Pochłone wszystko co powiecie,dacie do poczytania i jeśli masz jakąś wiedze w tym temacie lub pomysł proszę cię wypowiedz sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności