Skocz do zawartości

Konto osobiste w banku - gdzie warto?


megauser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Założyłem już konto w Alior Sync online - czekam na info, przelew zrobiłem, ale nie wiem czy aktywują bo w mBanku mam źle podany numer mieszkania (tj przykładowo mam mieszkanie złączone z niegdyś z 50, 51, 52 - oficjalnie jest 52 ale w mBanku mi wpisali hen lat temu 50) i ulicę bez imienia - samo nazwisko, zobaczymy czy aktywują ;)

Dane z przelewu muszą być takie same jak podałeś we wniosku.

Alior konto darmowe bez karty plus konto alior sync z darmową kartą. Przelewy z aliora na synca natychmiast i wypłaty we wszystkich bankomatach free. Chcesz założyć obydwa zgłoś się ,dorzucam ekstra 50 zł :)

Po co ma zakładać tu i tu konto? :nonono: sync > tradycyjny alior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan SEO - rzeczywiście w tym Deutsche Bank'u jest 0zł za wszystko?

Mam już ponad rok i nic nie zapłaciłem do tej pory... Zero opłat za wszystko, dopóki nie pojawisz się w oddziale... Masz robić wsio przez neta, a oni Cię nie chcą widzieć i nic nie płacisz...

Edit: I najważniejsze... Nie ma minimalnych wpłat miesięcznych jak w innych tego typu ofertach... Możesz sobie kisić np. 50zł przez rok

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Przelewy tam można robić tylko od 8 do 18?

Przelewy możesz robić 24h... Ale zatwierdzane są dopiero w godzinach pracy... To minus...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Deutsche Bank, do tego mBank i od niedawna Alior (jak każdy chyba z promocji);

mBank kiedyś był ok, dopóki nie zaczął pazernie wyciągać łap po coraz to nowe opłaty. Niemniej jest wygodny do opłat w internecie, porównując Deutsche Bankiem w weekend nie zapłacę nawet przez PayU czy BlueCash, nie potwierdzę żadnej płatności. Głównym plusem DB jest całkowity brak opłat oraz wypłata za darmo nawet z bankomatu za granicą. Alior (mowa o Sync) też wydaje się nie mieć żadnych opłat, a do tego po zalogowaniu się mamy dostęp do wielu ciekawych funkcji podanych w bardzo prosty sposób (dziecinnie prosty powiedziałabym).

Nie wiem jak sprawa wygląda z ING który niektórzy również bardzo chwalą

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj krytykować żadnego banku, jednak radziłbym zastanowić się nad Idea Bank, należy on do grupy kapitałowej pana Leszka, który posiada Getinbank, w żadnym wypadku nie decydujcie się na getinonline o którym tutaj ktoś wspomniał (pewnie, wszystko za zero złotych) jednak prawie zerowa obsługa klienta, i tylko telefoniczna, brak historii przelewów regulowanej na bieżąco (dodzwoniłem się kilka razy do infolinii po około godzinie, i to dobry rezultat ;) częste awarie, dziwne przekręty na lokatach

i uwaga, bank GetinOnline, choć jest córką GetinBanku, nie ponosi ten drugi odpowiedzialności za ten pierwszy (czyli jak nie działały bankomaty, a zdarza się to często, to pani w GetinBanku, rozłożyła bezradnie ręce, miałem tam też pierwszą lokatę, cóż, mój debiut był udany, co nie zmienia faktu, że mówię im już od jakiegoś czasu NIE)

czy jak się zarejestruje z linka referencyjnego mówię o Alior Sync, to macie jakieś profity? (jeśli tak to rzuccie linkiem) czy jest tam minimalna kwota jaką muszę mieć co miesiąc? czy otrzymam kartę do bankomatu (bez debetu, ) czy mogę tam przetrzymywać jedynie środki na zakupy w internecie? czy można korzystać z niej za granicą?

a co do wypowiedzi, to niemal oczywiste, że można je robić całą dobę jednak do innego banku, pójdą dopiero w godzinach od 8 do 18

niewiele atrakcyjnych banków, ma działa z Bluecashem w soboty i niedziele

https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tam konto firmowe i indywidualne. Ogólnie nie ma problemów i wszystko działa jak należy do tego bardzo przyjazny interfejs. Jednym minusem jest to, że nie ma tam szybkich przelewów.

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym getin radził omijać jak kolega wyżej. Z ING mam śmieszną przygodę bo nie korzystam tam z konta już z 2 lata oczywiście nabijali mi ładnie kasę za nie wiem co uzbierało się tam z 50zł do zapłaty kliknąłem usuń konto i nie ma konta ani długu :) Ciekawe co powiedzą w banku - ale generalnie za to że żadnej informacji nawet mailowej o jakiś naliczanych płatnościach to dziękuje za taki bank.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak się zarejestruje z linka referencyjnego mówię o Alior Sync, to macie jakieś profity? (jeśli tak to rzuccie linkiem) czy jest tam minimalna kwota jaką muszę mieć co miesiąc? czy otrzymam kartę do bankomatu (bez debetu, ) czy mogę tam przetrzymywać jedynie środki na zakupy w internecie? czy można korzystać z niej za granicą?

niewiele atrakcyjnych banków, ma działa z Bluecashem w soboty i niedziele

https://bluecash.pl/...slugiwane_banki

- nie musisz mieć żadnej kwoty co miesiąc

- tak otrzymasz w ciągu kilku dni od złożenia wniosku (konto możesz założyć w nawet 1 dzien, jeśli masz już gdzieś konto, wtedy wybierasz założenie konta z potwierdzeniem przelewem)

- możesz

- można za granicą, jednak wypłata z bankomatów jest płatna, na terenie naszego kraju z każdego bankomatu wyciągniesz za friko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności