Skocz do zawartości

Cel Google, WP, ONet PR=1


Mstar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na forum jestem nowy.. ogólnie temat pozycjonowania również jest dla mnie nowością.

Proszę o jakieś praktyczne porady, co jeszcze zrobić, żeby dostać się na "szczyt" wyszukiwarek.

Z góry proszę o "wybaczenie" mi języka, ale jestem newbie i nazywam sprawy moim językiem, więc..

Poniżej napiszę co już sam zrobiłem, ucieszę się z oceny, w tej dziedzinie jestem "newbie", dlatego proszę zarówno o ocenę, co dobrze zrobiłem, a czego nie musiałem robić, bądź też.. spieprzyłem..

<a href="www.pierwszy-milion.pl"> Oto moja stronka </a> narazie z bez dodanej grafiki :D, a <a href="mailto:mstar@o2.pl"> oto mój meil </a> jakby co :D

Oto meta tagi ze stronki:

<META NAME="Description" CONTENT="Serwis pierwszy-milion.pl jest internetow± platform± reklamow±, oferuj±c± możliwo¶ć skutecznej reklamy Państwa strony www, w bardzo ciekawy i oryginalny sposób. Serdecznie zapraszamy!">

<META NAME="Keywords" CONTENT="marketing, biznes, internetowy marketing, reklama, pierwszy-milion, pierwszy milion, e-reklama, e-marketing, biznes, e-biznes, skuteczna reklama, piksele, piksel, pixel, pozycjonowanie, e-commerce, linki, promocja, handel, handel elektroniczny, katalog">

Stronę dodałem do katalogów WP i Onet, jak również do Rotmistrza i kilkunastu innych katalogów.

I tu już pierwsze pytanie, dodałem stronę "masowo" do dużej ilości katalogów, tak przeczytałem w jakimś artykule, że im więcej będzie przekierowań na moją stronę tym większy PR mogę uzyskać.. (?)

Jedni twierdzą, że nie warto do katalogów, tylko do Onetu, Googelków i WP, bo tylko te 3 szukarki się liczą w Polsce.

Nie wymieniałem się linkami, ani nie korzystałem z żadnych takich stron/ programów, czytałem opinie, że to nie pomaga, a czasami za takie coś wyszukiwarki zrzucają na dół w PR..

To tyle słowem wstępu..

...zapraszam na stronkę, jak i oczywiście czekam na porady, miłego wieczoru, pozdrawiam

pierwszy-milion.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak OD RAZU dodałeś do dużej (za dużej) ilości katalogów to może być błąd...

/edit:

Błąd jeżeli nie zrobisz jak napisałem poniżej

/end

Google lubi stoniowy wzrost ilości Back Linków... więc teraz musisz co jakiś czas załatwiać sobie podobną i co jakiś czas większą ilość linków... inaczej na 99% będzie źe...

Często czytam, że najlepiej jak stronka jest nowa (nie istnieje w google), należy stopniowo dodawać do niej linki - tzn. jakiegoś dnia 1, za chwile 3... itd...

Ale ja zauważyłem, że nawet jeżeli stronka jest nowa a od razu dodamy duuużą liczbę linków i potem utrzymamy w podobnym stopniu ich przyrost stronka bardzo szybko wybije się w górę i się tam utrzyma.

Mimo wszystko czytaj forum - to pomaga :D

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

ps. tylko nie dziękuj :D

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Proponuje lekture forum.

2) Magiczna formula ktora skutecznie podnosi strone w serp jest CIEPRLIWOSC, systematycznosc, ciezka praca oraz ciagla aktualizacja swojej wiedzy.

3) Z dopisywaniem do katalogow jest jak z lekami. Wiecej na raz nie znaczy lepiej!

P.S

Masz bardzo "oryginalny" pomysl :) Jedyny w swoim rodzaju...

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=15349

Jastrzębia Góra - kwatery prywatne, mapa, zdjęcia, noclegi

Twoje prawo jazdy - Irlandia Północna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S

Masz bardzo "oryginalny" pomysl ;) Jedyny w swoim rodzaju...

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=15349

Jest jeszcze 5 innych "konkurentów", serwis nasz postawiłem z kolegą, po dłuższych przemyśleniach, głównie dlatego, że nikt z Polaków, przedstawiając swoją wizję pomysłu Alexa, nie wykorzystuje jej potencjału.

Większość ją po prostu "wrzuciła" do Internetu i myślała, że każdy się będzie rzucać i wykupywać miejsce.

Nasza strona ruszyła 1 marca, a już otrzymaliśmy ponad 50 od różnych firm (co uważam za sukces, ponieważ narazie nie promowaliśmy naszej strony, w jakiś nadzwyczajny sposó:D. Kilka firm już zarezerwowało powierzchnię.. więc chyba jednak to co napisałęm wyżej - widzę naszą szansę w tym, że konkurencja nam nie zagraża ;)

To tyle co do projektu, ale na nauce pozycjonowania nie zależy mi tylko przy tym projekcie, chociaż oczywiście chcę, żeby był jak najwyżej.

Oczywiście, że będę czytał forum, jednak ze względu na zajęcia, pracę i inne obowiązki nie jestem w stanie czytać wszytskich postów.. dlatego dziękuje za wypowiedzi w moim poście.

3) Z dopisywaniem do katalogow jest jak z lekami. Wiecej na raz nie znaczy lepiej!

Jestem newbie w tym temacie, teraz już wiem. Niestety dopiero wczoraj natrafiłem na to forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności