Skocz do zawartości

Czarnogóra - Polska - Tylko PPV


freestyper

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie ! nareszcie ! jeśli TVP myśli że nonstop gratisami będzie ktoś strzelał to się wreszcie pomyliła... Drugi PZPN się sypie ależ bede płakał :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na całe szczęście wystarczy mi oglądanie tabeli :). A mecze reprezentacji, no cóż... tak jak cała polska piłka w ostatnich tygodniach straciły duuużo zwolenników.

Szeroki zakres usług SEO: Audyt SEO, optymalizujący stronę, pozycjonowanie sklepów internetowych i inne na: https://skapski.com. Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że meczu nie będzie w telewizji. Nie wiem ile chciał za to Sportfive ale mam wrażenie, że ceny były dostosowane do rosnącej koniunktury przed mistrzostwami. Niestety produkt jakim jest polska reprezentacja jest wart bardzo mało i tyle powinno się za niego płacić. Ostatnio dostaliśmy lanie nawet od Estonii.

Mam nadzieję, że prawie nikt nie wykupi PPV i Sportfive wróci z podkulonym ogonem i dużo niższymi stawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy za bzdur piszecie ?

Zwyczajnie posiadacz praw do transmisi firma Sportfive chce od TVP takie pieniądze jakby grała Hiszpania. Zwyczajnie Polska piłka dosiegła dna,a jeżeli ktoś lub cś dosięga dna, to który reklamodawca bedzie chciał się reklamowac ? Dlatego TVP nie może zapłacić tej firmie tyle ile płacono jeszcze przed ME2012 .

Podobnie sytuacja wygląda w skokach, gdzie nie było transmisji z kilku konkursów,

Tak ciężko to zrozumieć ?

Zresztą nie ma transmisji i bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jest ciężko zrozumieć taką politykę bo jak tak dalej pójdzie to za parę lat nic już nie zostanie z polskiego sportu :)

wcale nie trzeba być prorokiem żeby zauważyć, że jak coś nie ma dostępu do ludzi to nie zarabia i przestaje istnieć

na moje Sportfive wpieprza właśnie własny ogon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, szczerze mówiąc to niedawno się zastanawiałem czy jest sens oglądać ten mecz, tylko że wtedy nie miałem pojęcia że w ogóle ktoś myśli nad puszczaniem tego w PPV. :) Kolejność jest odwrotna, najpierw warto by było zadbać o produkt a potem go sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wszyscy kibice powinni sie zmówić aby nikt nie wykupił tej usługi i posłuchał relacji w radio lub ogladnał na jakimś zagranicznym kanale / o ile taki sie znajdzie :-)

C+ i Polsat wtopią kase i drugi raz juz nie dadza sie wy...ć

PZPN straci sponsorów wpływy od tv to może zaczna myslec o polskiej piłce a nie o swoich stołkach i kieszeniach

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem.
Pesymista wie, co to za otwór >>>tanie noclegi<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie wokół meczu reprezentacji Polski z Czarnogórą nie ma końca. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, ostrzegając nadawców zainteresowanych transmisją w ramach systemu PPV (Pay Per View), że może to być naruszenie prawa. Jeśli taki scenariusz się potwierdzi, to operatorom może grozić odebranie nawet do 10 proc. zeszłorocznych zysków lub 50 proc. rocznej opłaty za koncesję.

https://satkurier.pl/news/78122/krrit-mecz-reprezentacji-w-ppv-to-moze-byc-zlamanie-prawa.html

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności