Skocz do zawartości

Czarnogóra - Polska - Tylko PPV


freestyper

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy... Nic się nie stało... :)

Edit: Bo jest jak zawsze...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
https://mecz.opss.pl - online, jakość słaba, ale 20 nie zapłacę za tych trampkarzy!

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu, ale ktoś powinien zrobić stronę NIE DLA PPV, puścić na Facebooka i inne nk i rozreklamować, przecież jak będzie mało osób to kupować to będzie im się bardziej opłacać zysk z reklam.. a tak koszą jak leci.. ja Polak muszę płacić za mecz polskiej reprezentacji... Piłsudski się w grobie przewraca...

...

zawołałem ojca na pirata ale powiedział że bojkot, niech im wsadzą 5 - 0 ;) Dziękujemy ppv

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że ten sam szum z ppv na pl reprezentacji nakręcił takie zainteresowanie... Że teraz wszyscy oglądają mecz w necie... Jak by była normalna transmisja to nie było by takiego zainteresowania...

Pewnie też zacierają ręce że dziś w radio i tv było głośno... Transmisja na gwizdek24, na rmf footbool, strony nie działają za dużo odwiedzin...

2-2 :)

Nowy byłeś szybszy... jak Ty to zrobiłeś...

chyba masz szybszy net haha

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1347009482_h47lt5_600.jpg

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności