Skocz do zawartości

Synonimy


Nerox

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ręcznie (tylko wtedy wygenerowane teksty mają sens).

Podczas tworzenia sprawdzanie długości tekstów (aby odpowiadały tym na które umówiliśmy się z klientem). Po napisaniu tekstu po prostu kilkukrotne jego wymieszanie i przeczytanie.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo SpinnerChief

Dokładnie. Jeżeli masz słownik dostosowany pod siebie, wielokrotnie edytowany, także z synonimami złożonymi, to możesz za pomocą tego programu uzyskać bardzo dobrą jakość tekstów. W spinnerze synonimy możesz generować automatycznie, wtedy bierze je albo w kolejności ze słownika, bądź losowo, możesz także wstawiać je "ręcznie" wybierając w programie odpowiadające do kontekstu zwroty. W przypadku pierwszej opcji z doświadczenia wiem, że bardzo trudno o dobrą jakość tekstów, jeżeli każde zdanie ma być spójne niezbędne jest ręczne wstawianie w oknie programu (wyświetla się lista wszystkich grup synonimów do danego słowa, wybierasz odpowiednie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ręcznie, czasami gdy brakuje mi synonimów albo uznaję, że się powielają w poprzednich tekstach, to korzystam z tego: https://www.synonimizer.narzedziapozycjonera.pl/

A czy teksty wychodzą ok sprawdzam w jakichś internetowych mieszarkach.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po pierwsze trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie do czego jest potrzebny dany tekst. Bo wtedy wiadomo co jest potrzebne i czy trzeba robić to ręcznie czy nie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności