Skocz do zawartości

Mam problem z natrętnymi użytkownikami


MarcinLDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ten temat założyłem w złym dziale to poprawcie mnie ale nie wiedziałem w którym dziale mam to napisać.

Mianowicie moje forum regularnie odwiedzają "natrętni Rosjanie" nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo chyba moje forum jest widoczne w Rosji nie wiem, sam co ma o tym myśleć. Ale nie było by w tym nic złego gdyby oni nie byli natrętni w tym sensie że piszą multum postów w działach nie odpowiednich, daje im ostrzeżenie a u mnie za 3 ostrzeżeniem jest ban na IP. Więc tak się wycwanili że chyba rejestrują się z innych komputerów i dalej to samo !

Powiedzcie co mam z tym zrobić ? Mile widziany kontakt na GG: 44282148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie moje forum regularnie odwiedzają "natrętni Rosjanie"

Prawdopodobnie są to Kozacy zaporoscy na swoich rumakach. ;)

Musisz zabezpieczyć bardziej forum, zresztą nie wiem czy da się na skrypcie phpBB. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokuj wszystkie IP z Rosji, Chin itp

najlepiej kiedy na temat automatów się wypowiadają osoby co nie wiedzą na jakiej zasadzie oni działają.

blokowania IP, tym bardziej całych krajów nie daje zupełnie nic

Marcin

1. Zmodyfikować formularz rejestracyjny

2.Zamiast recaptcha daj pytanie-odpowiedz w języku polskim

3. To pomoże bo ręcznie nikt nie będzie modyfikować soft żeby tobie tam postować bo forum ma w indeksie tylko stronę główna ( nie jest w kręgu zainteresowań tych lepszych postujacych :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności