Skocz do zawartości

Fajny kontrakt bym dzisiaj podpisał :))


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

@, iż pod rygorem zapłaty kary umownej w kwocie

Coś pod rygorem teoretycznie powinno być bardziej respektowane przez osobę na kogo ten rygor jest nakładany :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformułowanie śmieszne i niedoprecyzowane a punkt w umowie dosyć ważny ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo dojdzie to tego, że w umowach będzie punkt o nie używaniu technik:

  • swl
  • precli
  • katalogów
  • stopek
  • linków z for
  • linków z social media

i... ;) ciekawi mnie tylko jak to posprawdzają :)

A druga kwestia, że zawsze ktoś "zły" może dodać stronkę do swl i co wtedy?

hmm to chyba w Indiach było tak, że "seowcy" dzwonili po ludziach i proponowali wymianę linkami ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich klientów wymógł żeby umiećić zapis o niekorzystaniu z SWL, Xrumer, SB, ale bez żanych kar finansowych, i tak nie używam więc wprowadziłem ten punkt do umowy.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seen88

To nie o to chodzi, często używa się swl, blastów itp. np. do zaindeksowania treści / wpisów.

Jeśli w umowie jest zapis, aby nie używać, to nie powinno się tego robić na żadnym poziomie. A nie na zasadzie robimy zaplecze i ładujemy w nie czym popadnie ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Altaica, a ja chyba od 6 lat jadę strony klientów SWL'ami aż do dzisiaj. Przez 6 lat dostałem dwa filtry, a i nie mam pewności czy to za SWL'e :)

Niektóre strony to już 3 czy 4 lata niezmiennie siedzą w gotlinku i e-weblinku i cały czas przyjmują solidną porcję linków rotacyjnych.

Tylko nie piszcie, że kiedyś mi się oberwie, bo co roku słyszę to samo, hehe.

Niby czemu nie powinienem używać linków do dopalania zaplecza czy wpisów? Myśle, że twórca tego zapisu kierował się bezpieczeństwem swojej strony, a nie mojego zaplecza czy wpisów w katalogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sposób jest dobry, każdy ma jakiś pomysł na pozycjonowanie, wykorzystuje opracowane sposoby i ma efekty, czy będzie to SWL, XRumer, komentowanie postów, czy śmieciowe katalogi.

Chodzi o to że klienci naczytają się na tym forum różnych baśni, i w obawie o strony coraz częściej pytają o metody pozycjonowania, nie mając o nich zielonego pojęcia.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klient zwykle boi się tego, czego nie rozumie.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniście klientowi wyjaśniać, że jak chce przestrzegać wytycznych Google to powinien stworzyć wartościową treść na stronie firmowej i czekać aż ludzie zaczną do niej linkować, a że prędzej spodka aliena na ulicy niż to się stanie to już jako dodatek ;). A tak poważnie no swle są problematyczne to też trzeba zrozumieć, że ktoś ich nie chce... ale obecnie równie zły jak swl jest każdy, nawet tematyczny link ze słowem kluczowym, bo dla G. wszystko jest już złe. Trzeba o tym mówić ludziom, którzy nie wiedzą jaka naprawdę jest firma Google i jak głęboko ma w ... ich dobro i ich samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności