Skocz do zawartości

Pracuję u siebie. Jak ustawić na facebooku


kalinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;P Z takim głupim pytaniem, ale może ktoś zna rozwiązanie mojego problemu. Nie żeby to była sprawa jakiejś wielkiej wagi, ale jak by ktoś coś na ten temat wiedział to fajnie by było. Przejdźmy do sedna.

Założyłem stronę na facebooku firmy. I teraz chciałbym dla swojego prywatnego profilu ustawić, że pracuje w tej firmie/jestem właścicielem... Cokolwiek. Niestety jak w tym polu wpisuję nazwę firmy, to pokazuje mi się lista innych podobnych, ale mojej nie ma. I nie mogę tam jej wybrać, przez co nie mam jak tego ustawić.

Czy ktoś wie jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, poczekaj trochę, może z kilka godzin. Miałem ten sam problem gdy zakładałem profil dziadkowi, profil firmowy założyłem ale nie mogłem go znaleźć. Pamiętam, że po kilku godzinach dało się go już wyszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój like również nic nie dał. Zaskoczyło dopiero po tym, kiedy stronę wypełniłem większą ilością danych (dodatkowe informacje, zdjęcia profilowe, tło itp.). Nie jestem pewny tego, czy ma to na pewno związek z tym, ale czasowo tak się to właśnie złożyło.

Mimo wszystko dzięki za pomoc i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności