Skocz do zawartości

Złombol 2012 - Grecja


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No hej! Do Złombola robiłem kiedyś przymiarki, ale kurczę odpuściłem, bo niestety trzeba się znać na mechanice w stopniu neco wykraczającym poza wymianę żarówki ;)

A kto wspiera pomarańczowego Żuczka, to chyba się domyślam .....

pozdrawiam

pawel_podlesie

Niemieckojęzyczne strony www oraz SEO w Niemczech, Austrii i Szwajcarii: pozycjonowanieniemcy.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Polskie pozycjonowanie dojedzie do Grecji w jednym kawałku :D

BTW. Fajnie wyszła ta naklejka na tym żuku, co to za firma zna ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pojechał ale ja z mechaniki to umiem sprawdzić stan oleju:D A boje się że to nie starczy na taki wypad chociaż może w przyszłym roku jakaś ekipa PiO się zbierze mamy mechanika? Ja chętnie jakiegoś złoma kupie jak ktoś podejmie się "przygotowanie go do drogi" żeby się nie rozpadł:D Pojedziemy jako ogólnie PiO i poszczególne firmy reklamy;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikas ja jestem w stanie wydać na taką zabawę 5 tys zł(wiadomo paliwo remont zakup itp) i do tego mogę zająć się obklejeniem w kilku miastach Polski:) tyle że na mechanice nie znam się w ogóle:) Ale się pisze;) jak ktoś za rok jedzie ja się pisze;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas już 3;) chociaż ja przyznam że zamiast poldka może coś lepszego bo jak pojedziemy np w 5 to trzeba pamietać o namiotach itp a to trochę będzie a to kawalek milo by było wygodnie siedzieć;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas już 3;) chociaż ja przyznam że zamiast poldka może coś lepszego bo jak pojedziemy np w 5 to trzeba pamietać o namiotach itp a to trochę będzie a to kawalek milo by było wygodnie siedzieć;)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności