Skocz do zawartości

Złombol 2012 - Grecja


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zamiast poldka może coś lepszego

No ok, tyle, że to nie może być zbyt "lepsze", bo to złombol przecież ;) IMO komfort jady poldkiem, a komfort jazdy nysą/żukiem jest chyba bez porównania ....

pozr

pawel_podlesie

Niemieckojęzyczne strony www oraz SEO w Niemczech, Austrii i Szwajcarii: pozycjonowanieniemcy.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oto chodzi, ja sobiemyslalen ze zeby bylo czekawiej jechac na 2 zuki. Kupic 3 jednego rozebrac i czesci ktore sie psuja zabrac ze soba ;) ale to tam takue moje marzenia bo i tak nic z tego nie bedzie bo zamalo chetnych bedzie i nie bedzie mechanika

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pojazd rocznikowo nie może przekraczać 1990 roku ;) życzę wam powodzenia, jednak patrząc na wasze koszta, to trochę za mało na części jak i na sam wyjazd liczycie :)

to już nie te czasy, gdy taki wyjazd był tani :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem idee zuka, ale chyba w zuciu nie prowadziliscie takiego sprzetu piszac 7-8 osob na pokladzie. To jest silnik z warszawy podciagajacy do 50km, chyba ze kupicie cos z silnikiem diesla co potem montowali w lublinie. 50 KM na 7-8 osob to sobie policzcie ile i jak to bedzie jechalo ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam nie da rady ;) u nas w OSP jest ŻUK co spokojnie ma moc koło 70 KM;) i da radę zabrać do 6 osób:) choć z drugiej strony, racjonalnie patrząc, to maksymalnie można z 600 kg przy tym wieku ładowności doliczyć ;) a te z lat 70 tych, to są na prawdę mocne silniki, osobiście pamiętam, że były takie co i dla 10 osób było miejsce :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem praktyki w telekomunikacji pod koniec lat 80. W "taborze" mieliśmy żuki, stary, tarpany i nyski. Żukiem przejeździłem w sumie jakieś 1,5 roku. No da się :) Jak będzie miał 5 biegową skrzynię (były chyba też z 3 biegami do przodu i wstecznym) przejdzie porządny przegląd łącznie z wymianą wszystkich płynów przetestuje się w kraju i można jechać.

Z tego co pamiętam to problemy w Żuku miałem z rozrusznikiem, trzeba go było puknąć ciężkim kluczem albo młotkiem bo się zawieszał :okularnik: No i potrafił spalić- do 15l/100 km.

e: @up jaki O/T? Lepiej tego rodzaju sprawy dobrze przemyśleć zanim się pojedzie. A najlepiej dobrze przetestować "furę" przed wyjazdem.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne - ale duzo lepiej na 8 osob wziac 2 polonezy (w tym jeden truck roy). Masz miejsce na wszystko i jedziesz w miare normalnie. Naprawde nie wiem jak wy sobie wyobrazacie 5000 km w zuku w 8 osob ;) Sam pomysl mnie rozbraja, ale moze jak sie ma 15 lat to to jest wlasnie odpowiedni wiek na takie rozbrajajace pomysly ...

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chętnych jest to może uda się zebrać ekipę :) Ja jak mówiłem na autach się znam tyle że wiem gdzie olej zmienić a i płyn do spryskiwaczy doleje haha:) Dlatego liczę na kogoś kto wie co z czym się je:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł Sokołowski :)

Chłopaki tego pomarańczowego żuka zrobili od podstaw :) : https://www.facebook.com/braciab - na ich profilu jest galeria.

Co do jazdy - mają silnik diesel'a Andoria 2.4 - chyba ok 70km. Jadą w 6 osób z bagażnikiem na dachu :) Na GPS można obserwować ich poczynania - śmigają z predkością 50-80km/h :)

Dzisiaj przecinają wzdłuż Adriatyku całą Chorwację także dobrze im idzie :) Oczywiście są polonezy czy duże fiaty co lecą po 100-130km/h i są już na końcu Albanii praktycznie ale to nie jest wyścig :) Jest pkt A jest pkt B i kto jak i ile pojedzie się nie liczy.

Liczy się frajda i pieniążki dla dzieciaków :)

Przy dobrych wiatrach chłopaki wydadzą pieniądze na ponad 600 litrów ropy a o remoncie już nie wspominam... :)

Na wiosnę kupuję jakiegoś żuka i też będę startował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja optowałbym jednak za poldkiem + przyczepa niewiadów n126 :)

3-4 osoby spokojnie i dużo miejsca na nalepki sponsorów :)

No ewentualnie Truck z długą paką, wtedy 2 osoby + spanie pod dachem jest....

Temat do obgadania przy piwku jakimś.

Pozdrawiam

pawel_podlesie

Niemieckojęzyczne strony www oraz SEO w Niemczech, Austrii i Szwajcarii: pozycjonowanieniemcy.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności