Skocz do zawartości

Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Hi Users moderators and admis, Witam Całą Polskę

Nie chcę robić z siebie ofiary systemu, ale to co mnie spotkało po tym jak nie zgodziłem sie na 400 godzin pracy miesiecznie z szefem tyranem i molestatorem (RIP), przechodzi ludzkie pojecie i woła o pomstę do nieba....

- Bezprawne i bezpodstawne przetrzymywanie w szpitalu psychiatrycznym (5 razy) bez wyrazenia zgody na leczenie, bez ubezpieczenia w NFZ...

- Brak reakcji na prosby o przewiezenie do prywatnej lub wojskowej kliniki psychiatrycznej, zastraszanie trwalym pobytem w zamknietym zakladzie psychiatrycznym (Gliwice, Torun)

Wnioski :

- stracony ponad rok życia na państwowym garnuszku, bezproduktywny, bezwartościowy, lessujący...

- zdropowane serwery dedykowane z permanentnie ustawionymi crawlerami, zgrepowaną konfiguracją, morderczymi godzinami pracy, i luuzikiem w crontabie! (-2 razy)

- przedy przyjściem do szpitala czujesz się 3 razy lepiej niż po wyjściu / 6 miesięcy na detoksie od neurolpetyków i psychotropów.

- o stratach moralnych nie wspomnę, ani o tym jakie jest tam piekło!

- Niszczenie mienia prywatnego

- Kradziez (podrzucanie przedmiotów i łupów z przestępstw)

- Kradziez z wlamaniem

- Naruszenie struktur danych teleinformatycznych

- Napastowanie (werbalne, hipnotyczne, hipnagoginiczne, hipnagopompingiczne)

- Molestowanie (werbalne, hipnotyczne, hipnagoginiczne, hipnagopompingiczne)

- Maltretowanie (werbalne, hipnotyczne, hipnagoginiczne, hipnagopompingiczne)

- Mobbingowanie (werbalne, hipnotyczne, hipnagoginiczne, hipnagopompingiczne)

- Pranie Mozgu (hipnotyczne, hipnagoginiczne, hipnagopompingiczne, farmakologiczne, hiperdzwiekowe)

- Naruszenie i Pogwalcenie kilkunastu dyrektyw Konstytucji IV RP uchwalonej przez zgromadzenie narodowe w tym najwazniejszych: prawie do prywatnosci, intymnosci oraz prywatnej korespondencji.

Czy za tyle przewinien mozna ubiegac sie o zadość uczynienie, odszkodowanie lub rekompensatę polubownie ? oczywiście nie mam na myśli polskiego wymiaru sprawiedliwości. Trybunał Haski lub Strassburg Adres internetowy Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu: https://www.echr.coe.int

Notka Redakcyjna

Dla wyjaśnienia dodam tylko, że nieco wcześniej przepracowałem 420 godzin pracy miesięcznie. z Mgr Matematyki (Pan Janusz Organ) z uśmiechem na :-), ba w wieku 14 lat poszedłem już do pierwszej pracy (Ustronie Morskie)i jestem z tego dumny po dziś dzień!

3.jpg

fotka pochodzi z serwisu https://www.f.xmc.pl

Thank You for Yours Support

Deportacja, Ekstradycja, Repatryjacja, Emigracja etc...

Tomasz Michalowsky

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje, że coraz więcej jest osób zdegustowanych, w każdej branży, społeczeństwie, grupie środowiskowej, nic po naszej stronie nie jest, od państwa, do władzy, po nawet wyrozumiałości ludzi z tego samego kraju

Rodzi się w nas egoizm, i nienawiść, które media wraz z polityką pięknie wpisały w nas życiorys, i to jest cała prawda

Kolego Xen, wiem, że jesteś załamany, jednak uwierz, że dalsza walka, nie przyniesie ci nic, będziesz jak Don Kichot walczył z wiatrakami, a czasem poczujesz się jak "Sanczo Panczo", gdy zostaniesz z ofiary, przemieniony na głupca, te trybunały, śmieszne ustawy, praca, to są tylko pod publikę, tego nikt nie przestrzega, nikt się tobą nie martwi, jesteś jednym z wielu co ma kryzys.

Niestety, ty jako jednostka, nie masz szansy wygrać tej bitwy ( tym bardziej wojny) lecz pospolite ruszenie, nawet jednej osoby, niesie za sobą, pewien bunt, dostrzegany przez innych (jednak nasza jedność we wspólnym celu, już dawno nie istnieje, my się prędzej pozabijamy, niż będziemy skutecznie działać)

Zatem zastanów się, czy na te wszystkie sądy masz czas, pieniądze, cierpliwość i zdrowie

To tak, jakbyś stał na froncie, po jednej stronie, masz wrogów i ostrzał, po drugiej celują w ciebie swoi, uważając twoją decyzję, o wycofaniu się za nieskuteczną, bowiem tylko ich strategia (czyli wielkich wodzów) jest na tyle skuteczna, by można było ją stosować, inaczej eliminuje się tych, którzy uważają inaczej :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności