Skocz do zawartości

Korwin show


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy ludzie nie potrafią słuchać ze zrozumieniem i w tym tkwi problem. W wielu kwestiach politycznych zgadzam się z nim, jeśli chodzi o jego poglądy, to każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, akurat przypadku inwalidów nie popieram, ale jak napisał Brad, JKM zrobił to celowo.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Korwin jest wporzo.

Iran https://www.forum.opt...ser/33037-iran/ a co wstyd napisać to z swojego oryginalnego konta na PIO, jak masz takie przekonania polityczne nikt, nic tobie za to nie zrobi przecież. Ale banany za podwójne konto rozdawane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć maks , ale przecież to widać że to tej samej osoby przecież jak byk jest adres strony w nicku :)

Nie kumam odnośnie tych bananów czemu nie mogę mieć dwóch , jedno prywatne a drugie ma służyc innym celom już nie długo.

Nie boje się swoich poglądów maks ale powinienem nieprawdaż ? :) Przecież właśnie przez moje poglądy nie mogę teraz uzyskać odpowiedzi na najprostsze pytania na forum hehe. Więc niestety dopóki nie którzy nie nauczą sie oddzielać prywatne poglądy od tematów z pomocą dla kogoś ja i inni podobni tak muszą robić i jest to wymuszone zachowanie.

Na szczęście jest jeden plus tego egoizmu i obrażania się nie których jak przedszkolaki, dużo czytam i testuje samodzielnie :)

ps. Dlatego nie wiem co sie dzieje z tym forum , stare posty są aż przesycone odpowiedziami,dyskusjami a teraz ..... Wy doświadczeni siedzicie sobie na drugim forum a z tego forum zrobiliście czat i pogaduszki.Co z wami sie dzieje nie wiem , zmieniliście sie w porównaniu ze starymi postami o 180 stopni, jakby nie ci sami ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nu nie przesadzaj, po za nielicznymi wyjątkami na PIO większość to ludzie inteligentne i nie szufladkują innych po narodowości, politycznych preferencji, płci czy czegoś innego. Co do podwójnych konto to pisz do admina, ale z tego co obserwuje to niema przebacz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz w bani mam konta ,grunt żebym mógł czytać. I bez urazy ale z mojej perspektywy może i większość to inteligentne osoby nie wątpie w to ale zachowanie mają jak przedszkolaki i mohery z radia maryja i nie potrafią oddzielać spraw prywatnych.poglądów od kwesti stricte seo.

Dziwie się że ty tego nie widzisz maks ? :)

Ps. Proszę nie dyskutujmy już na ten temat the end :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z komentarzy na facebooku który trafnie opisuje całą szopkę.

"1. Założeniem tego programu było ośmieszyć Korwina (4vs1, ciągłe przerywanie, pouczanie, jak dzieciaka)

2. Teatr hipokryzji (wszyscy tak bronią, a nikt nie ogląda, nikt się tym tak na prawdę nie interesuje, żadna stacja tego nie transmituje, bo i tak nikt by tego nie oglądał)

3. Gra na uczuciach (krótkie, smutne filmiki, zaproszenie przez Lisa żużlowca, który sprawiał wrażenie, że nie chciał tam być)

4. Politycznie poprawne dziennikarstwo i dyktowanie wszystkiego Lisowi przez słuchawkę, nic nowego..."

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patro -Korwin sam się upokorzył.Tylko on-nikt inny.

Jest głownym autorem rozpadu polskiej prawicy na coraz to kolejne nowe partie.

Sam jestem konserwatywnym liberałem ale to co wyprawia Korwin woła już generalnie o pomstę do nieba.

Czasem warto mieć trochę taktu - nie jestem zwolennikiem wynoszenia na piedestał grających w piłkę niepełnosprawnych czy też uczestników olimpiady.Wystarczyło mieć ODROBINĘ taktu aby w kulturalny sposób wyjaśnić że nie ma co się zachwycać ale warto bić brawo (ja np szanuję te osoby -wystarczy mieć ODROBINĘ EMPATII..).

Generalnie jeśli ktoś na poważnie podchodzi do poglądów konserwatywno-liberalnych to Z DALA od Korwina.

Wysłuchać co ma mądrego do powiedzenia na temat gospodarki,polityki,finansów publicznych,ekonomii ale z dala od innych wszelkich bzdur.

Zawsze Korwin suma sumarum robi z siebie męczennika uciskanego przez system bandy czworga (ostatnio gdyby postarał się o zebranie odpowiedniej listy podpisów to by wszystko było OK i wynik wyborczy mógłby być ciekawy).

Brak mi słów już na niego-jako osoba publiczna ciekawy gość ale na polityka nie nadawał się nie nadaje się i się nie będzie niestety nadawał :(. Nie umie ważyć słów,używać mózgu tylko wali zawsze "aby kogoś zirytował i sprowokować".

Zdaje sobie sprawę z politycznej poprawności ale niestety nie róbcie znów z niego męczennika o prawde bo najzwyczajniej w świecie dał dupska w tym programie- i będzie dawał w każdym kolejnym :).

Dopóki mówi o

1)polityce

2)gospodarce i ekonomii

Wszystko jest OK-ale jak dobarwia do tego swoje superliberalne teoriie plus robi jakieś nawiazania co było 3000lat temu to żaden półgłówek nie będzie go traktować poważnie.

Zastanówcie się skoro większośc w demokracji to debile to czemu w tych programach zamiast budować sobie poparcie swojego nowego elektoratu musi znów wkurzyć ludzi...

Jeszcze raz podtrzymuję swoją tezę

1)Korwin rozbija polską prawice

2)nie lubię sytuacji w których mówię że mam prawicowe konserwatywne poglądy patrzy się na mnie jak na debila mówiąc a to ty od tego idioty Korwina?

W USA mimo,że Ron Paul był bardzo umniejszany w wyborach prezydenckich to na swój osoba o poglądach konserwatywnych,liberał nie patrzy się jak na psychopatę...

Korwin won :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek masz rację w 99%, jednak spójrz co się stało jak odszedł z UPR. NIC, nie miał kto przejąć schedy po nim i zrobił się wielki burdel. Po kolejnych niepowodzeniach w wyborach JKM znowu zebrał liberałów i stworzył KNP (wcześniej się nazwali WiP). Najgorsze jest to że nie ma osoby która mogła by zebrać liberałów, zjednoczyć ich i osiągnąć jakiś sukces. Sam chciałbym żeby JKM już odszedł całkowicie z polityki ale w kwestii politycznej zgadzam się z nim i nie ma innej alternatywy. I niech nikt mi nie mówi że PIS jest, bo z liberalizmem mają tyle wspólnego co ja z baletem.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba też jestem faszystą, nie rozumiem oburzenia...

1. typowa zagrywka JKM, on nie musi wygrywać wyborów - wystarczy, że jest i ma swoich wyznawców (czytających arty, blogi, kupujących książki), znalazł niszę i zarabia

2. wszystkie tezy przedstawione przez JKM są prawdziwe, po prostu powiedział co większość myśli prosto z mostu, proponuję załączyć transmisje z paraolimpiady i pooglądać ten kabaret przez godzinkę (w urywkach pokazują tylko co lepsze kawałki, prawdziwy kabaret jest ukryty), nie słyszałem, że chce niepełnosprawnych zamykać w domach i nie wypuszczać na ulice

3. ten żużlowiec to żaden niepełnosprawny, chłopak uprawiał ryzykowny sport więc chyba znał konsekwencje? wstydu nie ma, że teraz idzie do tv i poucza innych (jeszcze powinni wziąść kogoś kto po pijaku skręcił kark skacząc na główkę)

4. moja własna teza - większość (wszyscy?) ci paraolimpijczycy (idiotyczne słowo) to dzieci bogatych rodziców, los tak im się ułożył więc tatuś z mamusią ładują pieniążki żeby dziecku to wynagrodzić, nic w tym dziwnego i w pełni to rozumiem ale niech nie dorabiają ideologii do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin na pewno się nie zmieni bo raz, że nie potrafi a dwa, że byłoby to co najmniej tak komiczne jak przemiana Kaczyńskiego z wyborów prezydenckich. Kontrowersyjny jest tylko dlatego, że w przeciwieństwie do innych w d... ma polityczną poprawność i mówi to co myśli. I za to Go cenię.

A co do JOWów to jest już sporo ponad 60 tyś. podpisanych zmielonych. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale trzeba próbować. Inaczej w tym państwie nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności