Skocz do zawartości

Pytanie o anachory...


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam serwis z gotowymi smsami i mam takie pytanie czy tak będzie dobrze i czy nie będzie to uważane za spam

<a href="index.php?menu=Milosne">Miłosne</a><br>

<a href="index.php?menu=Zlote_mysli" alt="gotowe sms: zlote mysli>Złote Myli</a><br>

<a href="index.php?menu=Slodziutkie"alt="gotowe sms: słodziutkie>Słodziutkie</a><br>

<a href="index.php?menu=Tesknie"alt="gotowe sms: tesknie>Tęsknię</a><br>

<a href="index.php?menu=Rozstanie"alt="gotowe sms: rozstanie>Rozstanie</a><br>

A drugie pytanie czy w anachorach mogą być odstępy czy musi być ciąg znaków taki jak gotowesms:teskie

Strone pozycjonuje pod fraze „gotowe sms”

Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio alt w linkach zrobił się tak modny jak revisit-after w meta :)

A drugie pytanie czy w anachorach mogą być odstępy czy musi być ciąg znaków taki jak gotowesms:teskie

A na co pozycjonujesz?

"gotowesms", czy "gotowe sms"?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co pozycjonujesz?

"gotowesms", czy "gotowe sms"?

FireFox - Mefjiu pozycjonuje ALT'y wiec powinno być "gotowesms" bo inaczej google przy zapisie binarnym przetworzy spację na encję i wtedy dopiero pokaszani jemu strone na DC. Tym bardziej, ze teraz DC przechodzą transformację molekularną... Takie działania mogą później prowadzić do błędów w szczególności na tych DC gdzie jest już BD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale wypada pomóc:

gotowe SMS :)??

albo nie czjaę branży albo frazy powinny być:

"gotowy SMS" lub "gotowe SMSy"

i co ci przyjedzie po pierwszym miejscu na gotowe SMS

jak 23 pozycja na "gotowe smsy" będzie dawało więcej wejść.

To forum nazywa się pozycjonowanie i optymalizacja, miedzy innymi dlatego, że samo pozycjonowanie fraz do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'gotowy sms' to już centralnie padaczka i mało kto wpisuje taka fraze w szukajke

pod ta frazu najwięcej osób do mnie wchodzi wiec jest dobra fraza

mam takie śmieszne pytanko jeszcze co to jest content i te całe anachory bo ja myślałem ze znacznik alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie śmieszne pytanko jeszcze co to jest content i te całe anachory bo ja myślałem ze znacznik alt

Niestety, ale poprzedni użytkownik wykorzystał cały mój dzisiejszy FreshUserBonus, więc nie dam gotowej odpowiedni na to pytanie.

Najlepiej gdybyś zapytał o to jakiejś wyszukiwarki, np google :)

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie śmieszne pytanko jeszcze co to jest content i te całe anachory bo ja myślałem ze znacznik alt

Niestety, ale poprzedni użytkownik wykorzystał cały mój dzisiejszy FreshUserBonus, więc nie dam gotowej odpowiedni na to pytanie.

Ja już prawie zdrowy jestem i powiedzym, leki mnie zmniękczyły więc:

content = zawartość , tutaj w odniesieniu do zawartości strony,

anchor = kotwica, czyli powiedzmy słowo, na które jest zaczepiony link.

W twych Twoich głupotach są to słowa >Rozstanie< , >Tęsknię< itp itd.

By nie być do końca miłym :( , zanim zaczniesz pozycjonować dowiedz się więcej małe co nie co, przynajmniej terminologii bo to się przydaje.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkane - anchor to anchor, anchor tekst to anchor tekst.

Skrótem mawiamy anchor (mając na mysli anchor tekst) ale proponuje abys nowych nie wprowadzał w błąd.

Mefjiu - własna inwencja droższa od czegokolwiek... tu -> https://www.translate.pl/ mozesz sprawdzic co to anchor i content (i wiele innych). Poza tym zapraszam Ciebie do czytania przyklejonych topikow... i FAQ

Amen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności