Skocz do zawartości

Jak nagrać/ściągnąć audycję radiową Polskie Radio 3


AvonMen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, że w pracy nie mam możliwości słuchania (nagrywania) audycji radiowych z Polskiego Radio Trójka. Na ich stronie www mogę co prawda odsłuchać audycje, ale nie zawsze mam na to czas, stare audycje są usuwane, a ja te ważniejsze chciałbym dla swoich potrzeb nagrać dla sobie, by móc później do nich wrócić. W związku z tym, czy jest jakiś program, który odsłuchując audycję (nie w winampie ale z ich strony), umożliwiłby mi nagranie audycji najlepiej w formacie mp3? Pobrać audycji ze strony www chyba nie można, nie widzę takiej opcji.

Inna (lepsza) opcja jaka mi przychodzi do głowy, ale pewnie nierealna, to program, który by nagrywał audycję online, w czasie gdy ja mam wyłączony komputer albo uruchamiałby komputer sam o określonej godzinie, nagrał audycję i wyłączył komputer (wczystko podczas mojej nieobecności w domu) - takie rzeczy to pewnie tylko w erze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności