Skocz do zawartości

Płatne transmisje meczów reprezentacji.


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy ale moim zdaniem płatne transmisje meczów reprezentacji to czysty bandytyzm.

W końcu "reprezentacja" to takie dobro całego narodu.

Co innego płacenie za oglądanie KSW a meczów reprezentacji.

W takim razie proponuję wprowadzenie płatnych transmisji za oglądanie obrad sejmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej posłowie powinni płacić nam za to, że ich oglądamy...

Co do PPV - dla mnie to czysty idiotyzm, ale też czysty biznes. Pewnie nie jeden jeleń wykupił możliwość oglądania meczu, a o to przecież telewizji chodzi. Zwracam jednak uwagę na inną rzecz, mianowicie ile w tym czasie zarobili posiadacze telewizji internetowych, które transmitowały to spotkanie. Sam dosyć długo szukałem jakiegoś działającego streama, bo wszystkie albo były zajęte, albo przeciążone.

No cóż, taki mamy teraz system, że nawet za mecze REPREZENTACJI POLSKI Polacy muszą płacić. Dla mnie to jest jakaś paranoja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. następny mecz ma być już w TV, zarząd się zawiódł jeśli chodzi o przychody z sieci... czyli zawiedzeni że nie "wydoili" kibiców :-/

2. byłem na meczu - widząc więcej niż w TV stwierdzam że jak tak dalej nasza reprezentacja będzie grać i się zachowywać to chyba zmienie upodobania na siatkarki :))

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby KSW też się zawiodło.

To jest bardzo ograniczająca opcja. Oczywiście, że są ciężkie czasy, ale będąc realistą, przeciętny polak nie zapłaci 20 zł za obejrzenie transmisji meczu, ani 30 zł za obejrzenie paru walk. Po prostu na następny dzień wejdzie na youtuba i zobaczy co chce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności