Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak na boczku mowiac... W tamtym miesiącu nie zanotowano w zakładce Płatności wypłaty kasy, stan konta też tak jakby skumulowany z poprzednim, a za czerwiec nie wystawili mi rozliczenia jeszcze. Macie podobnie?

Niedawno po otrzymaniu wplaty na konto w panelu nie odjela sie zadna kwota. Minal dzien i sie "naprawlo". Moze i u ciebie bedzie podobnie.

A jesli chodzi o AK - wczoraj byla 5minutowa awaria ale tak to dziala bez zarzutu. Naturalnie mogloby się szybciej ladowac, ale nie od razu Krakow zbudowano...Oby tak dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów padło :P

Najgorsze jest to, że brak łączności z serwerem AdKontekst powoduje u mnie przerwę w wczytywaniu forum ;)

Zastosowałem dodatkowy wpis, który umieszczam tuż przez </body>

<script type="text/javascript">
if ( typeof adc_go1=='function') adc_go1(); </script>

Ale jakoś nie pomaga ;)

A co do samych stawek to są kiepskie: dzień startuję z CPC np. 0.21 a kończe 0,07 ;)

Darmowe forum - załóż własne forum za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój nie ma sensu krytykowac już czy padło czy nie padło - bo tak naprawde to nie daje niczego, oprócz zwiększenia liczby napisanych postów o 1 . Padło i trudno, pozostaje czekać aż informatycy NS naprawią usterkę w najszybszym czasie.

A temu dla którego żle w AK zawsze ma do wyboru chyba Onet kontekst i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności