Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A mi Adkontekst tak chodzi, że szlag mnie po prostu trafia. Nie dosyć, że na 25 tyś. wyświetleń dziennie wyświetla się około 6 tyś. razy, to jeszcze cholernie spowalnia mi działanie witryny. Ten system to jeden wielki shit, którego autorzy nie zrozumieli, że jednym z filarów takiego programu powinna być stabilność platformy oraz szybkość wyświetlania reklam. Mam nadzieję, że do końca roku zapiszę się do jakiejś sieci reklamowej i nie będę musiał brać udziału w tej porażce...

Pozdrawiam i radzę szukać jakiegoś bardziej profesjonalnego programu reklamy kontekstowej niż AK, bo oni robią sobie po prostu z nas jakieś kpiny. Poza tym stawki są tak żałosne, że wątpie czy pokusiłby się o nie bezdomny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio bylem na "okresie probnym".. i po tym, jak po 4 dniach zarobilem 5 zł :D pozegnalem sie z nimi. reklamy sie nie wyswietlaly, albo ich bylo za malo... to smieszna firma, ktora nie probuje sie rozwijac i poprawiac jakosc swoich uslug..

Forum Młodych .. :)

Walczę, aby wiedzieć więcej o seo ;)

2009-03 Powracam do walki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem taki, pisałem juz o tym do adkontekst ale niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Otóz...

Mam wstawione reklamy ladnie wszystko sie wyswietlalo naliczalo kliknięcia, nawet odsłony... A od dwóch dni kaplica na 2 serwisach wyswietlane są reklamy w sposób wczesniej niespotykany tzn. wszystkie 10 dozwolonych boxów zapełnionych a w statystykach wyglada tak jakbym od dwóch dni nie mial wogole wstawionego adkonteksta ostatnia dostepna statystyka z 9 listopada, co robić ? :) nadmienie ze mam jeszcze jeden serwis w programie i na tamtym wszystko mi sie wyswietla.

Podsumowujac 1 kanal zlicza(serwis),

Dwa inne nie zlicza(dwa oddzielne kanały),

próbowałem robic nowe jednostki reklam i wstawilem ale bez zmian...

Co robic?

>> Profesjonalny Hosting SEO - atrakcyjne pakiety! <<

>> Mój blog o pozycjonowaniu - przydatne tipsy i narzędzia! <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ostatnio problem z kanałami. Nalicza mi całe zarobki na jeden kanał, z którego akurat nie mam wstawionych żadnych reklam.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w innym temacie: powinno byc juz lepiej po interwencji informatyków.

Tja, z pewnością. Co z tego, że przez 5 minut będzie dobrze, jak za kolejne 5 minut będzie znowu syf? Czy zauważyłeś ile jest postów w temacie "i padło"? System istnieje już prawie rok, a funkcjonuje jakby był jeszcze w wersji alpha, o zarobkach już niewspominając, dlatego radzę Wam szczerze - weźcie się w końcu do roboty. Najważniejsza w tej chwili jest szybkość ładowania reklam oraz stabilność systemu. Powinniście moim zdaniem subsydiować również stawki dla publisherów i oferować dzięki tym subsydiom niższe stawki dla reklamodawców - inaczej wydawcy zaczną od was prędzej czy później odchodzić - jeżeli nic się nie zmieni do końca roku, z pewnością z AK zrezygnuję. Gdy system nabierze rumieńców, powinniście podnieść stawki za reklame. Na razie jest niestety dno.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności