Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego padu mam problem z utworzeniem Kanału głównego, jeśli takowy tworze to widnieje jako kanał podrzędny i ni cholery nie mogę tego zmienić.

Dodatkowo po skasowaniu kanału głównego czy podrzędnego tracę cały dochód zgromadzony na tych kanałach - to jest jakaś porażka netsprinta w tej dziedzinie. W Adsense przynajmniej zarobione środki po likwidacji kanału nie przepadają.

Ktoś ma podobny dylemat ?

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od tego padu mam problem z utworzeniem Kanału głównego, jeśli takowy tworze to widnieje jako kanał podrzędny i ni cholery nie mogę tego zmienić.

Dodatkowo po skasowaniu kanału głównego czy podrzędnego tracę cały dochód zgromadzony na tych kanałach - to jest jakaś porażka netsprinta w tej dziedzinie. W Adsense przynajmniej zarobione środki po likwidacji kanału nie przepadają.

Ktoś ma podobny dylemat ?

Zarobione pieniądze po usunięciu kanału Ci nie przepadają :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto że jak wykasujesz kanał w tym samym dniu co go stworzyłeś i miałeś na nim zgromadzone środki to przepadają one razem z utratą kanału, owszem są widoczne w puli ogólnej na drugi dzień lecz brakuje już owych danych, czyli Np: wyświetleń: XX, Kliknięć XX itd. Nie są wliczane statystyki z kanału usuniętego. Zarobiłem załóżmy na kanale A=10 zł na kanale B=15 zł co razem daje 25 zł.

Po skasowaniu kanału "A" - w statystykach[ogólna] za dany dzień widnieje kwota pomniejszona o ten kanał.

Stan konta natomiast się nie zmienia, lecz brak już statystyk z uwzględnieniem kanału "A".

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebol,

informatycy z WP sprawdzili problem. Należność jest naliczona OK, a "Jeśli chodzi brak możliwości dodania kanału głownego, to sprawdzałem i działa ok."

Jeśli wciaż jest problem, pisz na adkontekst@netsprint.pl.

optymalizuj.adkontekst.pl - tu znajdziecie ciekawe porady i case studies dot. Adkontekst i ContentStream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu utworzyłem kanał główny - ale za 4-razem. trzy pierwsze wpisy zostały przypisane do pierwszego kanału głównego.

I wygląda teraz to mniej więcej tak:

:> Kanał główny 1

- kanał podrzędny

- kanał podrzędny

- kanał podrzędny

:> kanał główny 2

Zaznaczam: że wszystkie tworzyłem jako "Główne".

Dodatkowo zauważyłem że nie zlicza mi statystyk dla kanału podrzędnego jeśli są wyświetlane dwa typy reklam jednocześnie.

Mam na stronie 2-a rodzaje reklam : Kanał główny i podrzędny.

Dla głównego statystyki są OK. Problem jest z podrzędnym.

Staty wyglądają np. tak:

2000-29-13 0 9 2,02 0 % 0,22 0

Czyli:

Wyświetleń: 0

Kliknięć: 9

Przychód: 2,02

CPC: 0,22

ePC: 0

Jeśli jest wyświetlany sam kanał podrzędny to jest prawidłowe naliczanie.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

przy takiej padaczce chyba niezbędne są zmiany w regulaminie i w umowie - jak sądzicie?

godz. 13.40 - znowu padlo

u mnie musiało paść dużo wcześniej bo za dziś mam zaledwie 44 wyświetlenia :D

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności