Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sobie w kule przycinaja ktos w weekend na supporcie powinien tam siedziec i jakby sie cos dzialo to naprawiac / alarmowac a tak padnie w sobote to juz w niedziele nie bedzie dzizalalo jak ktos sie zorientuje w poniedzialek przed polodniem to bedzie dobrze, a kto na tym traci najwiecej chyba my bo w weekendy najlepszy ruch jest, a mnie padlo wlasnie na tych stronach na ktorych najwieksza kas mialem... to chyba kolejny popisowy numerNetsprinta coraz bardziej zaczynam watpic w jakas rzeczowa dzalalnosc tego syetemu.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
a kto na tym traci najwiecej chyba my

reklamy się nie wyświetlały, nie zliczyło klików - nikt nie zarobił ani my ani Netsprint - support 24-godzinny by się przydał

a też zastnawiałem się nad jakimś bezpiecznikiem w javascript, może ktoś potrafi coś takiego napisać?

coś na wzór: jeśli nie wyświetla reklamy (dłużej niż 1 czy 2 sekundy) to idzie powiadomienie mailem

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety panowie z Netsprintu pomału zaczynają mnie irytować. Najwyraźniej uznali sobie, że nie muszą komentować tego typu incydentów - co to dla nich dzień w plecy dla publishera? :/ Komentują tylko kiedy jest im jest wygodnie - na moje problemy związane ze złym wyświetlaniem reklam i z pogrubieniem linku nikt nie odpowiada, nie mówiąc już o częstych padach AK. Nie wiem czy zauważyliście, ale gdy u nas Ak padło na stronach wp.pl i di.com.pl AK miało się dobrze. Heh już coraz bardziej jestem zirytowany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilny: nie sadzisz chyba ze wszystko jest na jednej maszynie albo polaczone szeregowo :D to nie lampki choinkowe... co do przyznawania sie do bledow to sie zgadzam mogli by jakis komunikat napisac, ale akurat sie "sprrzedawali" pottentata skandtynawski i to by im moglo jedynie zaszkosdzic :)

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności