Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Boksy już wróciły. Przepraszamy za niedogodności.

Jesteście po prostu śmieszni. Adkontekst pada od paru miesięcy prawie codziennie a Wy nas przepraszacie za niedogodności? Niestety z AK zamiast być coraz lepiej, jest coraz gorzej. Brak mi słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Jesteście po prostu śmieszni. Adkontekst pada od paru miesięcy prawie codziennie a Wy nas przepraszacie za niedogodności? Niestety z AK zamiast być coraz lepiej, jest coraz gorzej. Brak mi słów.

Trudno zeby nie padaly, jak taka horda wygłodniałych webmasterów rzuciła się na system...

ZAmiast krytykowac modlcie sie, zeby sie poprawilo bo teraz, to na jakies pol dnia, kazdego dnia, muszę usuwac banner z serwisu, bo zamula niemilosiernie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając o waszych problemach chyba nawet nie będę robił podejścia pod taką lipę.

Zresztą już raz wypełniłem formularz jako ewentualny PUBLISHER. Ich warunki spełniam z dużym zapasem, mając kilka serwisów, które nawet w NETSPRINT są NO.1 na dość popularne frazy. I jaką otrzymałem odpowiedź? Podziękowali za zainteresowanie i pouczyli w jaki sposób mogę rozpocząć kampanię z ich boksami... W sumie nie wiem, czy to pomyłka głupiego systemu czy może nahalne naciąganie na boksy.

Więc raczej drugi raz d... sobie nie będę zawracał, już lepiej poszukam kilka dobrych afiliatów i nię będę się musiał co drugi dzień (albo częściej) irytować, że coś tam padło.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka: laduje się szybciej to prawda ... ale wciąż za wolno aby było ok ;/

U mnie znacznie szybciej, co od razu wpłynęło na wyniki $.

Cieszy mnie, że pomimo wolnego tempa coś się dzieje i uwagi partnerów maja znaczenie.

Żeby tylko nie zapeszyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze bedzie kiedy baner bedzie ladowal sie jeszcze szybciej ...

Jeszcze jest to zbyt wolne ... musi smigac ...

Jedyny fakt który cieszy to to ze cokolwiek ruszylo w tym kierunku ...

Krytyka bedzie caly czas bo inaczej może to sie zle skonczyc dla AK i wydawców ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności