Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie teraz to jeszcze wieksze jaja sa bo sie wyswietlaja bannery bez reklam...

Mówiłem że zapesze :)

Też to zauważyłem. Pewnie robili coś w kierunku doboru reklam i ... przekombinowali.

Ahh. A miało być tak pięknie. Kurcze liczba odsłon w porównaniu do stat.pl różni się o jakiej 30% - skąd to się bierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hyh ... narazie wyprowadzaja z równowagi ... a niedlugo bedziesz szukał innego dostawcy reklam ... ;)

Nic nie trwa wiecznie, wszystko ma swoje granice ... aaa oni chyba swój limit powoli wyczerpuja ;/

Cóż google Cie wywali, aa z AK sam odejdziesz :P gdzie tu sprawiedliwosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż google Cie wywali, aa z AK sam odejdziesz :D gdzie tu sprawiedliwosc :glupek2:

My Polacy to zawsze mamy...

Dziwnie się czuję, jak gdyby wszyscy dookoła (zaczynając od AK a kończął na Wiejskiej) utrudniali nam zarobić legalnie troche $$. Eh.. poczekam... może to złudzenie optyczne :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wszystkich ostatnich uwag:

informatycy Wirtualnej Polski i NetSprinta dokonują stosownych poprawek w systemie, by jego działanie było pewne i stabilne w długim okresie czasu. Działania te mają charakter procesu, a nie pojedynczych akcji. Proces ma natomiast to do siebie, że jego cechą charakterystyczną jest rozłożenie w czasie.

Zapewniamy, że zależy nam bardzo na nieustannym rozwoju projektu, którego miarą jest między innymi zadowolenie Partnerów, Reklamodawców i Użytkowników. Program jest jeszcze stosunkowo młody, a i tak w krótkim czasie zdołał w sposób skuteczny podjąć wyzwanie niedawnego jeszcze monopolisty na polskim rynku reklamy kontekstowej.

Aby się szybko rozwijać potrzebujemy czuć wsparcie ze strony Partnerów, którego wyrazem będzie m.in.: okazana cierpliwość i wyrozumiałość.

Zespół Adkontekst

optymalizuj.adkontekst.pl - tu znajdziecie ciekawe porady i case studies dot. Adkontekst i ContentStream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wszystkich ostatnich uwag:

informatycy Wirtualnej Polski i NetSprinta dokonują stosownych poprawek w systemie, by jego działanie było pewne i stabilne w długim okresie czasu. Działania te mają charakter procesu, a nie pojedynczych akcji. Proces ma natomiast to do siebie, że jego cechą charakterystyczną jest rozłożenie w czasie.

Zapewniamy, że zależy nam bardzo na nieustannym rozwoju projektu, którego miarą jest między innymi zadowolenie Partnerów, Reklamodawców i Użytkowników. Program jest jeszcze stosunkowo młody, a i tak w krótkim czasie zdołał w sposób skuteczny podjąć wyzwanie niedawnego jeszcze monopolisty na polskim rynku reklamy kontekstowej.

Aby się szybko rozwijać potrzebujemy czuć wsparcie ze strony Partnerów, którego wyrazem będzie m.in.: okazana cierpliwość i wyrozumiałość.

Zespół Adkontekst

Nie bądźmy dziećmi. Adkotekst to nie serwis o konikach polnych, tylko platforma dzięki której ludzie zarabiają pieniądze. System działa od listopada a Wy mówicie, że projekt jest jeszcze młody. W tej chwili Ak to wielki bubel, więc po co go wypuszczaliście? Przy Waszym rozumowaniu AK będzie stabilnym i dojrzałym projektem pewnie w 2050 roku. Tutaj ludzie zarabiają pieniądze i np. z mojej strony wyrozumiałości pod tym względem nie będzie.

:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili Ak to wielki bubel, więc po co go wypuszczaliście?

Mankamenty są - i to powtarzane w tym dziale jak mantra (ładowanie boksów + dobór reklam), jednak "bubel" to stanowczo zbyt mocne słowo.

Ja jestem nastawiony optymistycznie, porównując z OnetKontekst - wielka przepaść in plus dla AK

Jeśli interesujesz się Premiership, nie możesz odpuścić Chelsea Londyn to polski serwis o Chelsea. Fan sportu chętnie usłyszy coś o Formule 1 gdzie jeździ nasz Robert Kubica . Dodatkowo warto pobawić się tematyką Praca w internecie - to akurat największy z serwisów o zarabianiu. Zerknij i podlicz nasze dowody wypłat - nadal sądzisz że nie warto ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh aa porównujac Google i Ak to to juz nie przepaść aaa olbrzymia dziura ktura nie ma końca ...

Nie porównujmy AK do innego serwisu bo to bzdura i nie na miejscu teraz.

My tutaj walczymy o prawidlowe wyswietlanie reklam i ich dobór !!

Chcecie wsparcia z naszej strony ... ale tak jak kolega podkreslił my tutaj nie robimy tego dla zabawy a dla $$$$$ ...

Wy przepraszacie po raz kolejny ... a my po raz kolejny musimy przeżyć rozczarowanie ...

Czemu google potrafi wprowadzac zmiany na tyle skutecznie ze nie obciażaja wykładowcy ??

Bo oni testuja to nie na ludziach lecz na osobnych serwerach wydajać bety wersje. Was to wali czy zmiany dokonywac bedziecie na oddzielnych serwerach czy na serwerach z których korzystaja wykładowcy.

Dla mnie to brak szacunku jakim was darzymy ...

Nic, chcialem do AK aa jednak znowu wedruje do imperialisty Google ...

Dzienki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze w ciagu ostatniego tygodnia AK doprowadzi mnie do cholery:

1. Bannery wyswietlaja sie abo nie.

2. bannery wyswietlaja sie prawie zawsze na stronie glownej nie na podstronach.

4. Wyswietlaja sie czesto bannery pusate.

5. Zarobki nagle spadly ponizej minimum jakim jest dla mnie 0,15 pln.

6. Od tygodnia jest kompletny burdel - i to ujmujac to w najbardziej subtelny sposob jaki sie da.

7. Ciagle jest wiecej gadania niz roboty.

Moim skromnym zdaniem NetSprintowi nie zaszkodzilo by to gdyby informwal wydawcow wczesniej przed przeprowadzaniem zmian i utrudnieniami sytuacje post factum sa dla mnie nie do przyjecia, a przeciez wystarczyloby napisac maila do ludzi bedziemy robili to, to i to moga sie pojawic problemy takie takie i takie w zwiazku z powzszym chcemy zapronowac to czy tamto zaproponowanie w tym wypadku wydawca jakiejs uslugi z puli jako rekompensaty za tracone przez czas nie dzialania pieniadze byloby milym gestem i nie byloby takich sytuacji jak teraz, a tak mamy weekend macie nas w du**e - nie boje cie uzyc tego slowa - bo sami nie pracujecie ani w sobote ani w niedziele jak zdazylismy sie przekonac w momencie awarii w weekend nic nie mozna bylo zrobic a wystarczyl by dyzur jakiegos informatyka, ktory by tego pilnowal jakos inne glupawe nawet firmy takie jak home.pl robiua tak i nawet w minimalnym stopniu ulatwiaja klienta zycie, a tu szkoda slow nawet chujnia z grzybnia jak mawia moj znajomy. Jestem na 80% zdeterminowany do opuszczenia AdKontekstu czekam jedynie na szersze otwarcie AdPortalu czy linnego konkurencyjnego dostawcy reklam... jesli oczywiscie w krotkim okresie czasu sytuacja sie poprawi stawki beda inne to bedzie sprawa do przemyslenia obecnie jestem na NIE

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mimo, ze bylem zadowolony z dotychczasowej wspolpracy z AK, teraz jestem ZMUSZONY do poszukiwania innej formy zarobku. Przez te ciagle pady, awarie itp "utarg" spadl mi o ponad 70% i jak tak dalej pojdzie, nie bede mial jak utrzymac serwera pod forum...

No ale co tu duzo mowic - z AK bylo mi dobrze. Trzeba sie modlic o cud, moze Najwyzzszy naprawi ten choelrny serwer :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis to juz jest kompletna kpina ogromne rozbierznosci w statystykach to juz wiadomo nie od dzis, ze sa grubo czesto przeklamane. wyswietlanie bannerow albo i nie, ale strona dziala kazda jedna bardzo wolno i to jakby NS powiedzial wdawca mamy was w dupiue.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez caly dzien 797 razy sie wyswietlily reklamy. A normalnie mam ponad 3 tys. A przeklamania w kliknieciach sa na porzadku dziennym z tego co widze. Dobrze ze na mojej nowej stronie moge umiescic AS bo z tym to narazie szkoda nerwow i pieniedzy a jak narazie odciaze ich serwer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności