Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z tego co udalo mi sie dowiedziec do piatku wszystko powinno dzialac prawidlowo.

Hyh ... Fajowo ... ale pytanie mi sie nasuwa ... którego piątku ?? :)

I kolejne pytanie co ma wrócic do normy ... to ze baner 3h bedzie sie ladowal ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z niejakim Marcinem Górskim z działu technicznego, ktory ponformowal mnie, ze pracuja nad przeisaniem czesci kodu bo nadspodziewana liczba wydawcow im sie zglosila i rzeczywiscie system nie wyrabial, zapytalem wiec o konkretne terminy i powiedzial mi ten czlowiek, ze do konca tygodnia powinno byc wszystko OK na moje pytanie czy chodzi o piatek odpowiedzial twierdzaco. Moje uwagi jesli chodzi o panel i informacje na temat zmian takze zostaly przyjete Łukasz Ciechanek z marketingu NS z ktory do tej pory utrzymywalem kontakt w w sprawach AK napisal mi, ze: "Planujemy stworzyć w najbliższym czasie swego rodzaju blog z informacjami dotyczącymi historii zmian w Adkontekście.". Mam nadzieje, ze moja krwawica bedzie nagrodzona i wszystko wroci do normy bo cholera mnie bierze jak widze, ze pieniadze mi uciekaja!

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z niejakim Marcinem Górskim z działu technicznego, ktory ponformowal mnie, ze pracuja nad przeisaniem czesci kodu bo nadspodziewana liczba wydawcow im sie zglosila i rzeczywiscie system nie wyrabial, zapytalem wiec o konkretne terminy i powiedzial mi ten czlowiek, ze do konca tygodnia powinno byc wszystko OK na moje pytanie czy chodzi o piatek odpowiedzial twierdzaco. Moje uwagi jesli chodzi o panel i informacje na temat zmian takze zostaly przyjete Łukasz Ciechanek z marketingu NS z ktory do tej pory utrzymywalem kontakt w w sprawach AK napisal mi, ze: "Planujemy stworzyć w najbliższym czasie swego rodzaju blog z informacjami dotyczącymi historii zmian w Adkontekście.". Mam nadzieje, ze moja krwawica bedzie nagrodzona i wszystko wroci do normy bo cholera mnie bierze jak widze, ze pieniadze mi uciekaja!

Ciekawy jestem co jest według nich normą. Jeżeli taki stan AK jak dotychczas, czyli dłuższe ładowanie reklam od witryny i ciągłe pady to ja dziękuję. Nie wspomnę już o tym, że reklamy wyglądają tragicznie - szczególnie pod Mambo. Heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taki cytat??

A ja tam nie chciałbym być taki jak pismaki z polskiej brukowej prasy i mediów (innych niż brukowe to u nas chyba nie ma) i kibice dla naszej reprezentacji w piłce nożnej - jak za 2 lata zdobędziemy mistrzostwo europy to się okaże nagle, że dobrze, że wszyscy tak trzymali za nich kciuki :)

Każdy dobry system wymaga pracy - i owszem - jak chodzi o pieniądze to ta prośba o wyrozumiałość była nie na miejscu - ale ja zamierzam krytykować rzeczowo, a nie tylko powtarzać wciąż i wciąż, że się wolno ładuje - to jest fakt stwierdzony 100 razy i pisanie go po raz 101 ma średni sens. Zresztą wg mnie dla nich nie jest to normą i pisanie takich tekstów jak ten powyżej jest niczym innym tylko kpieniem z pracy innych a nie rzeczową krytyką.

Ja wciąż kciuki trzymam (chociaż ak mam na stronach mniej dla mnie ważnych, ale mam :) )

Jestem prawie pewien, że niedługo będziecie tu pisać, że to fajny system i byliście z nimi od samego początku i wspieraliście ich :) Oby tak było.

P.S. Znowu nie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, u mnie poprawiło się w znacznym stopniu - włącznie z doborem reklam. Im bliżej piątku tym lepiej :P Wcześniej wyświetlały się 2,3 na 10 odsłon, teraz około 8 na 10. Ty chyba lepiej prawda?

P.S. Zobaczymy wieczorem, bo raz już się przejechałem na pochwałach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności