Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po co taki cytat??

A ja tam nie chciałbym być taki jak pismaki z polskiej brukowej prasy i mediów (innych niż brukowe to u nas chyba nie ma) i kibice dla naszej reprezentacji w piłce nożnej - jak za 2 lata zdobędziemy mistrzostwo europy to się okaże nagle, że dobrze, że wszyscy tak trzymali za nich kciuki :P

Każdy dobry system wymaga pracy - i owszem - jak chodzi o pieniądze to ta prośba o wyrozumiałość była nie na miejscu - ale ja zamierzam krytykować rzeczowo, a nie tylko powtarzać wciąż i wciąż, że się wolno ładuje - to jest fakt stwierdzony 100 razy i pisanie go po raz 101 ma średni sens. Zresztą wg mnie dla nich nie jest to normą i pisanie takich tekstów jak ten powyżej jest niczym innym tylko kpieniem z pracy innych a nie rzeczową krytyką.

Ja wciąż kciuki trzymam (chociaż ak mam na stronach mniej dla mnie ważnych, ale mam ;) )

Jestem prawie pewien, że niedługo będziecie tu pisać, że to fajny system i byliście z nimi od samego początku i wspieraliście ich :fool: Oby tak było.

P.S. Znowu nie działa :fool:

Mylisz e-biznes z piłką nożną, a to raczej Ci dobrze nie wróży :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż wolno i wciąż puste boksy są.

Widocznie jest to podzielone, pewnie różne adserwery, nie wszystkie jeszcze chodzą jak powinny.

Na szczęście u mnie od 3 dni jest juz wszyst ok. CTR podskoczyło o 100%, więc dobór reklam także poprawiono. Jednym słowem - można na nich liczyć. Teraz jeszcze pozostaje wynegocjowac dobre warunki % i gitarrra! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilny - nabijasz posty?

Mylisz e-biznes z piłką nożną, a to raczej Ci dobrze nie wróży

nie myle. takiego porownania uzylem dlatego, ze widze, ze krytyka zaczyna przybierac formy niezbyt przyjemnych i sensownych ataków.

OFFTOPIC: co do wróżenia - mi już nie trzeba wróżyć - od kilku lat radzę sobie coraz lepiej - a teraz to już nawet świetnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadajmy na temat: ja nie dostrzegam żadnej poprawy w stosunku do wcześniejszego działania systemu AK. Wydaje mi się, że to co zrobili w przeciagu ostatnich dni jest tania propagandą usułując nam pokazać, że zmiany zaszły, których tak naprawde nie ma. (cały pads servera i pozorna naprawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadajmy na temat...

gadajmy każdy za siebie...ok?

Wydaje mi się, że to co zrobili w przeciagu ostatnich dni jest tania propagandą usułując nam pokazać, że zmiany zaszły, których tak naprawde nie ma. (cały pads servera i pozorna naprawa)

Ja widzę różnicę i to znaczną. Tak jak pisałem, widocznie nie poprawiono systemu w 100%, dlatego działa poprawnie tylko u niektórych. Jeśli u Ciebie nie działa najlepiej nie znaczy że u wszystkich. I kto teraz propaguje ? AK czy Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15175 - myslisz że jak bedziesz mily dla nich to dostaniesz większy % ??

Ja oceniam to jak jest, a jak powinno być ...

Dla mnie liczy się szybkość ładowania banera, powinien odpalać się wraz ze stroną, a nie dopiero po załadowaniu całej strony.

Dobór reklam jest jaki jest ... cud żę wogóle jest :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15175 - myslisz że jak bedziesz mily dla nich to dostaniesz większy % ??

"..." musiałbym Ci ubliżyć. :)

Myślisz, że robiłbym z siebie takiego idiotę? :rotfl:

Ja oceniam to jak jest, a jak powinno być ...

Ja pierd.... Czy nie możesz uwieżyć że u niektórych jest już wszystko OK? ;)

Jak widzisz nie tylko u mnie się poprawiło. :yahoo:

ohh... :D

P.S. Może trzeba Ci tłumaczyć wszystko kolorowo - jak powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności