Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj zaobserwowałem dziwną sytuację mianowicie :

wyswietlenia reklamy staneły na poziomie ok 4000 koło godziny 15

natomiast od godziny 15 mimo ze wyswietlaly sie normalnie ilosc wyswielten jak i kliknięc nie uległy zmianie ( sprawdząłem od 22)

miał ktoś taką sytuację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest co raz lepiej, ale przez niemal caly dzisiejszy dzien co prawda są wyswietlane reklamy, ale nie w postaci referera, tylko golego linka do strony, wiec w efekcie jak ktos kliknie, to nic nie wplywa na moje konto...Mam nadzieje, ze szybko to naprawią i bedzie tak dobrze jak dawniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest znaczna poprawa co do pokazywania sie reklam na stronie - dobór reklam raczej bez zmian. Za to już od pewnego czasu widze ze CPC jest coraz mniejsze i teraz już jest z 3-4 razy mniejsze niż na początku. Czy to w wyniku coraz większej liczby partnerów netsprintu? Czy u was jest to samo? Mnie zasmuca fakt że kasy coraz mniej dostaje przez to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od poczatku (czyli od miesiąca) bez zmiany. CPC i CTR podobne. Regularne pady.

Mimo to konkurencyjne z AdSense.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności