Skocz do zawartości

i padlo


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja pierd.... Czy nie możesz uwieżyć że u niektórych jest już wszystko OK?

Jak widzisz nie tylko u mnie się poprawiło.

ohh...

P.S. Może trzeba Ci tłumaczyć wszystko kolorowo - jak powyżej?

Hyh ... no jakos nie mogłem uwierzyć i chyba dobrze. Przynajmniej po raz kolejny nie musiałem się rozczarować. Nie uwierzylem w ich tania propagande "wielkich zmian na dobre"

Tłumacz mi dalej ... niech ten świat bedzie kolorowy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki za kliknięcie to największy problem jak dla mnie w tym momencie bo wszystko u mnie działa w porządku.

Kiedyś CPC nadrabiał CTR i w sumie eCPM było do przyjęcia - teraz z cenami rządu 7 - 10 gr nie ma mowy o jakimś porządnym eCPM. Mam nadzieje że to też wróci do "normy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem że ostatnio (kilka dni) coraz mniej padów. Dobrze to wróży. Jestem optymistą :)

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można powiedzieć że padów mało ??

Wogóle to jest nie do pomyślenia żeby takie coś miało miejsce ...

A stawki 0.09 - 0.08 to kpina !!

Moje zdanie jest krytyczne bo ciągle widze że system nie ewołuluje aa raczej stanął w miejscu i czeka ... ale na co ??

Baner musi ladować sie jeszcze szybciej ... stawki musza wzrosnąć min o 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności