Skocz do zawartości

Czy Dido zmienia branżę?!


MKM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podglądałem sobie linki prowadzące do tej domeny i wolałbym żeby mi ten hipokryta się nie pojawiał na oczy na tym forum.

1)link do katalogu czegoś tam dodanego napewno przez osobnika Dido!

2)link z profilu na PiO zalinkowany przez osobnika Dido

Dlaczego nikt nie chciał linkować do super zajefajnej domeny audyt-seo !!?

i ktoś mi tu chce pieprzyć o łajthacie a sam pakuje linki w katalogi i stopki żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się nabijacie, a kilku chętnych sie znalazło i już nie ma ceny 7k. Zostały zmienione zasady (co mnie nie dziwi - nawyk przejęty od G), teraz dostanie ten co da więcej. Teraz do kąta, groch na podłoge i na kolana! Przepraszać za co tam chcecie ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popsioczylisciwe a teraz proszę o info skąd wiecie jaki obrót można uzyskać z tej domeny ? Bo ja akurat wiem jaka jest konwersja z audytów seo :) i 7k wcale nie musi być wygórowaną ceną. Cena domen to z reguły 12x miesięczne obroty ... więc wystarczy 500 zeta na miech x12 i juz jest "szóstak"...

rentowność domeny też ma znaczenie ...

Poza tym wiele razy padało na tym forum, że każdy ceni na tyle za ile chce sprzedać. Ja zgred.pl czy linksor.com chętnie sprzedam: oferty mam po 3-5kilo ale nawet za 30-40kilo nie sprzedam - proste.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zmieniam branży.

Wypowiedzi hejterów nie będę komentować, dorośli i poważni ludzie sami wyciągną wnioski o ich poziomie kultury, ale bardzo im dziękuję za zrobienie szumu i reklamę. Więcej info w treści ogłoszenia.

Miłego dnia wszystkim życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat Dido powinniśmy zostawić w spokoju. Sądząc po jego zaangażowaniu w to co robił, musi mieć poważne przyczyny.

I to niekoniecznie musi być praca w G.

W takim razie odwołuje mój apel :) Domena jest kiepska, lepszą i silniejszą można zdobyć za grosze.

E: Teraz będzie miał więcej czasu na wtłaczanie marketingowego spamu G :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, patrząc na profil linków tej domeny i świadcząć usługi audytu stron, też bym się jej pozbył ;P

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności