Skocz do zawartości

Czy Dido zmienia branżę?!


MKM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie zmieniam branży.

Szkoda i to wielka.

Popsioczylisciwe a teraz proszę o info skąd wiecie jaki obrót można uzyskać z tej domeny ? Bo ja akurat wiem jaka jest konwersja z audytów seo :) i 7k wcale nie musi być wygórowaną ceną.

Widzę Zgred, że Ty też zaczynasz za dużo masła jeść i zaczynasz pieprzyć jak potłuczony. Bez urazy chłopie ale frazę audyt seo czy jakieś pokrewne to ja sobie sam mogę zrobić za grosze a nie bulić 7 koła. Tym bardziej, ze wątpię aby ta domena wyrobiła sobie markę na rynku i warto byłoby ją kupować.

Pamiętam jak Dido przekonywał wszystkich, ze ktoś mu nieprzychylny walnął mu blasta z rumaka a jego wspaniałej domenie nic się nie stało. Tylko chyba się chłopaczyna zagolopował bo wiemy wszyscy, ze sam sobie tego blasta puścił bo nikomu nie chciałoby eis tego shitu blastować w swoim zakresie aby mu zaszkodzić (lub nie).

PS. Skoro tez piszesz, ze konwersja jest wysoka więc zyski spore to takiej domeny Ja bym się nie pozbywał ale Moherowy Dido chce to zrobić mimo, że branży nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dostał info od G o wykryciu nienaturalnych linków i zamiast kombinować co i gdzie wywalić to... a niech inny sobie powalczy. Ja (w sensie On) nawet na forum G napiszę, co jest tam nie tak :)

@martinewg spokój przychodzi z wiekiem, po co się spinać postami osób żyjących w stresie

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiele razy padało na tym forum, że każdy ceni na tyle za ile chce sprzedać. Ja zgred.pl czy linksor.com chętnie sprzedam: oferty mam po 3-5kilo ale nawet za 30-40kilo nie sprzedam - proste.

Widzę że cena jest mocno zależna od ilości "słusznych" postów na forum G.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego co napisał zgred: ja uważam, że wycena domeny na zasadzie 12 x średni *zysk* miesięczny to za mało, co najmniej 24 (dwa lata).

W przeciwnym wypadku kupowanie za taką cenę serwisów które zarabiają, byłoby jedną z najlepszych inwestycji na świecie: zwraca się po roku a później czysty zysk.

To uproszczenie oczywiście, bo to co napisałem dotyczy serwisów gdzie zysk jest stabilny i przewidywalny - mogą być sytuacje że serwis z dużym prawdopodobieństwem przestanie w przyszłości zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

...Sprawdźcie ;)

Nie sprawdzimy, nie chcemy sobie psuć wyników spersonalizowanych ;P

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onet. ciekawe czy zacznie sie szukanie wpadek onetu :D inna bajka ze nie sztuka robic seo dla takiego portalu. linkowanie wewnetrzne i wszystko. zadnych linkow nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności