Skocz do zawartości

Czy Dido zmienia branżę?!


MKM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak psioczycie ale większość kciałaby mieć stałkę za ok 5-cyfrową pensję i jeszcze móc dorobić sobie na DG.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak psioczycie ale większość kciałaby mieć stałkę za ok 5-cyfrową pensję

ależ kto psioczy :) - wydaje się zatem, że poglądy niektórych mogą zostać DIAMETRALNIE zmienione za odpowiednią kwotę ....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak psioczycie ale większość kciałaby mieć stałkę za ok 5-cyfrową pensję i jeszcze móc dorobić sobie na DG.

Pewnie, że każdy chciałby mieć 5-cio cyfrówkę. Ale z tym dodatkowym DG bym troszkę polemizował, bo chłopaczyna sprzedał ta swoja super domenę temu drugiemu lamusowi wiec chyba tak nie do końca jest z tym DG (chyba, że sprzedał bo wiedział, ze nie będzie mieć czasu na taką zabawę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, miałem... przez wiele lat

i dzisiaj wolę golić włosy (te co zostały), niż wszystkim pokazywać jak bardzo siwy jestem za te pięć cyfr miesięcznie

ale każdy podobno jest kowalem swojego losu ;)

poza tym ja Tomkowi dałem "do wyboru": {gratulować|współczuć}

niech sobie wybierze własną opcję dzisiaj... no i za jakiś czas niech jeszcze raz wybierze :)

kto spędził w korpo parę lat albo - jak ja - ponad paręnaście, to ma pojęcie, o czym mówię

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem samo powstanie tego tematu jest bez sensu, co mnie interesuje jakiś Mochrer.W mojej ocenie na forum koszulkowego bractwa nie wyróżniał się poziomem wiedzy o SEO, a raczej jej brakiem. Ale zasłynął ciągłym powtarzaniem mantry bez logicznego uzasadnienia, zgłaszaniem spam raportów. Co on teraz robi, co będzie robić zupełnie mnie to nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności