Skocz do zawartości

ocena firmy "procreate"


5parkiet

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym dlaczego ma wysyłać wypowiedzenie? Nie znacie treści umowy, nie wiecie za jaką kwotę, w jakim okresie i jakie frazy firma pozycjonuje. Teraz to takie strzelanie w ciemno.

Nowe ich umowy to dopiero podobno rewelacje:

  1. zrezygnowali z kary umownej, wprowadzając w to miejsce „opłatę aktywacyjną” – generalnie o podobnym skutku, ale widać – ustąpili przed siłą argumentów, że kary umowne były niedopuszczalne; umowa zakłada wspaniałomyślne zwolnienie z tej opłaty, ale w razie zerwania przez nich umowy – cofają zwolnienie i trzeba płacić; na pewno przed sądem będzie trudniej z tym walczyć, niż z czystą karą umowną;
  2. wprowadzili 3-miesięczne wypowiedzenie w okresie płatnym, ale jest haczyk – obowiązuje dopiero po roku, tj. jeśli się nie wypowie umowy w okresie bezpłatnym, to będzie się generalnie ugotowanym de facto na 12 miesięcy,
  3. zmienili też par. 8 pkt 11, przez który przegrywają w Poznaniu, tj. zapisali, że umowa wchodzi w życie m.in. z chwilą przesłania jej skanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak zgodne

art. 308 kodeksu postępowania cywilnego:

„§ 1.Sąd może dopuścić dowód z filmu, telewizji, fotokopii, fotografii, planów, rysunków oraz płyt lub taśm dźwiękowych i innych przyrządów utrwalających albo przenoszących obrazy lub dźwięki.

§ 2.Dowody, o których mowa w paragrafie poprzedzającym, sąd przeprowadza, stosując odpowiednio przepisy o dowodzie z oględzin oraz o dowodzie z dokumentów”.

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, zalogowałem tylko by podziękować za wypowiedzi o w/w firmie, ale brakuje informacji o koszcie " opłaty aktywacyjnej"

PLIK "PDF" iniechce mi się do przerabiać tak by działał (Ctrl C - Ctrl V). Ziainteresowanym chętnie wyśle na PW. niedbaj@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja od sieprnia mam test w tej firmie. Mój prawnik powiedział, że umowa jest ok ale musze pilnować tych 3 miesięcy żeby potem nie było ze zapomniałem jej wypowiedzieć. Widzę, że 3 slowa są już w pierwszej 10, są też jakieś telefony. Wprawdzie nie sa to słowa na ktorych najbardziej mi zależy ale jak rozmawiałem z ich informatykiem to mówił, że na te najważniejsze trzeba poczekać nawet dłużej niż te 3 miesiące. Dam im jeszcze miesiąc, zobaczę co zdziałają.

Dawno mnie nie było na forum, więc dopiero teraz mogę coś naskrobać w rozpoczętym przeze mnie wątku.

Zacytowałem post richarda gdyż efekty u mnie były bardzo podobne. Fakt faktem skok na frazy mało problemowe był telefony również.

Piszę w czasie przeszłym gdyż wypowiedziałem umowę w terminie^^

Napiszę słów kilka jak odebrałem współpracę z procreate.

Skoki na pozycjach były jak wspomniałem wcześniej nawet do top 10 ale na mało oblegane frazy.

2 najważniejsze dla mnie ukazywały się dopiero na 3 stronie więc jakby ich w cale nie było ;/

Jako amator i laik pozycjonowania zacząłem szperać i sprawdzać jako to jest z moimi frazami.

Sprawdziłem linki prowadzące do mojej stronki i okazało się że zostałem podpięty pod taki jeden sklep co dało mi dużo linków zwrotnych. Moje główne słowa w ogóle nie były tam pozycjonowane tylko te mniej oblegane.

Reasumując oraz tłumacząc mój łamany język pozycjonera procreate pozycjonowało moją stronkę na mniej oblegane frazy, na najważniejsze wcale.

Troszku ich rozumiem gdyż był to dla nich łatwy zarobek z małym nakładem pracy gdyż każda fraza miała taką samą cenę za dane top.

Przed podpisaniem umowy dowiadywałem się czy po ukończeniu współpracy między naszymi firmami zostaną pokasowane zlikwidowane linki do mej strony. Zostałem zapewniony że tak nie będzie i tak się stało (chwała im za to, o ile wszystko potrafiłem sprawdzić). Większego spadku w rankingu mojej stronki jako takowego nie zauważyłem, ten co się pojawił to raczej z mojej bezczynności.

Jak do tej pory jeszcze nie wyglądało to tragicznie :)

Na moją decyzję o rozwiązaniu umowy wpłynął fakt, braku jakiegokolwiek kontaku ze strony firmy procreate ze mną po upływie 1 miesiąca. Co wyglądało dość dziwnie tak jakby chcieli przeczekać aż upłynie termin 3 miesięcy.

Tyle ode mnie na ich temat.

Kompleksowe usługi  cykliniarskie: Cyklinowanie i  układanie parkietu we Wrocławiu i okolicach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uzyskasz skuteczne wypowiedzenie daj znać :) bo z tym zawsze jest problem.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otrzymali ode mnie wypowiedzenie umowy ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru, to natychmiast skontaktowali się telefonicznie i dopytywali dlaczego co było nie tak..

Jak dla mnie sprawa załatwiona wszystko w terminie, potwierdzone tak jak sobie zażyczyli w umowie.

Od wypowiedzenie umowy minęły już 3 miesiące.

Kompleksowe usługi  cykliniarskie: Cyklinowanie i  układanie parkietu we Wrocławiu i okolicach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności