Skocz do zawartości

Pruszków na wolności


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pisz głupot. myslisz, że przez ten cały okres to nikt na niego nie polował? Że nie robił w gacie jak tylko ktoś do niego zagadywał nieznajomy (zakładając, że wychylał się ze swoich bezpiecznych 4 ścian)?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak było jak mówisz, i zapewne teraz będzie jeszcze większa nagonka bo będą mogli więcej z wolności niż zza krat.

Kiedyś oglądałem z nim program gdzie się żalił że dostaje coś około 2000zł od państwa na życie, klika razy w tygodniu musiał stawiać się w prokuraturze (nie wiem czy nadal musi). Twierdził że nie może podjąć legalnej pracy przez to i w związku z tym żyje mu się bardzo ciężko. Moim zdaniem był najmniej zadowolonym Polakiem z tego wyroku :)

Kompleksowe usługi  cykliniarskie: Cyklinowanie i  układanie parkietu we Wrocławiu i okolicach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zwykłą prostytu.... , kradł jak inni tylko gorzej bo go złapali, wtedy zaczął sprzedawać kompanów. Z góry było wiadomo, że nic wielkiego im nie zrobią, przecież takie pajace w dresach bez pomocy np. WSI, czy tam ABW nic by nie wskórały. Takie chłopki do brudnej roboty chronieni przez służby, a Policja za krótka.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry było wiadomo, że nic wielkiego im nie zrobią, przecież takie pajace w dresach bez pomocy np. WSI, czy tam ABW nic by nie wskórały. Takie chłopki do brudnej roboty chronieni przez służby

Wreszcie ktoś coś mądrego napisał w temacie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak. Byłem tam parę dni temu i moje spostrzeżenie jest tylko jedno. Jak nie musisz - to tam się nie pojawiaj. Każdy patrzy na Ciebie jak na najgorszego wroga, każda obca rejestracja to jak zwiastun nadchodzącej wojny a uśmiechu na twarzach u ludzi nie spotkasz. Robiąc zakupy w jakimkolwiek sklepie odczuwałem wrażenie, że kasjerski kasują jedną ręką a drugą pod ladą 'pestki' do magazynków ładują...

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa mafia w Polsce to bankierzy i prawnicy.

Dymają szarych pracujących ludzi jak chcą co widać najbardziej po prawnikach. Bez znajomości/rodziny się nie dostaniesz do tej grupy.

A co do Pruszkowa...

Teraz to dopiero prawnicy wszystkich wydymają. Już widzę te pozwy o gigantyczne odszkodowania.... ahahahahah.

Odszkodowania będą szły w milionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności