Skocz do zawartości

prowokacja dziennikarska - niezawisle sady


doler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pazdrawiaju z Polszy.

Masakra nie mogę patrzeć jak jakiś podrzędny dziennikarzyna zniszczył karierę człowieka który pół życia poświecił na naukę.

Mam nadzieję że dostanie odpowiednie zadośćuczynienie za tego typu tytuły:

Gazeta Polska . Nagranie służalczego wobec Tuska sędziego

Z drugiej strony to wyglądało tak:

https://www.rmf24.pl/...owac,nId,634882

Rzadko zgadzam się z Giertychem: https://wiadomosci.on...5406,temat.html

E: Podobno był mianowany na to stanowisko "za PIS'u". A reakcja społeczna - pobieżne zapoznanie się ze sprawą i "Jontek łap za widły!".

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubawiłem się do łez :peace:

A drugie pół na rozwój kariery. Bogata argumentacja, najwyraźniej spędziłeś niewielką część życia na edukacji.

Minister sprawiedliwości spodziewa się, że Krajowa Rada Sądownictwa zajmie się sprawą prezesa gdańskiego sądu okręgowego Ryszarda Milewskiego w najbliższy wtorek. - Rozmawiałem z panem przewodniczącym (Antonim - przyp. red.) Górskim. Obiecał, że zrobi to niezwłocznie. Ponieważ w przyszłym tygodniu jest posiedzenie KRS, spodziewam się, że KRS zajmie się tym od razu pierwszego dnia, czyli we wtorek - powiedział Jarosław Gowin w TVN24.

https://wiadomosci.onet.pl/amber-gold,5246430,temat.html

Czy mi się wydaje, czy to dokładnie taka sama "służalczość" KRS?

Przy okazji tej sprawy zauważyłem że zwolennicy GPC(?) bardzo intensywnie pozycjonują komentarze na onecie. Można to poznać po tym że pod wieloma artykułami na pierwszych pozycjach znajdują się te same komentarze a ich zawartość przedstawia jedyną słuszną linię odbiegającą znacznie od przekroju poglądów społecznych. Przyznać się, kto im napisał automat? :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja Tuska. - cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu. - A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk. Głos z sali: - Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!!!!!!!!!!!! Premier niezrażony peroruje dalej: - A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady czteropasmowej! Tenże głos z sali: - Ale tam kuzwa nie ma żadnej autostrady!!!!!! Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkurzony krzyczy: - A ty, gościu, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 pooglądał!!!!!!!!!!

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Herkulesie pijesz do mnie to ja nie oglądam telewizji i jestem osobą apolityczną a nawet anty-polityczną. Tylko nie mogę znieść tego że polityka niszczy karierę być może kompetentnego sędziego. Bo to co przedstawiono w nagraniach nie świadczy o niczym. Jeżeli miałbym zadeklarować jakieś poglądy to najbliżej mi do tych.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy to dokładnie taka sama "służalczość" KRS?

Polecam zapoznanie się ze składem KRS i sposobem powoływania jej członków. KRS to jedna z najbardziej upolitycznionych instytucji w Polsce. Czego innego niż służalczość tu się spodziewać zważywszy na to, że w jej skład wchodzi m.in. Minister Sprawiedliwości, 1 osoba powołana przez Prezydenta RP, 4 osoby wybrane przez Sejm spośród posłów i 2 osoby wybrane przez Senat spośród senatorów. Do tego oczywiści dochodzi Prezes NSA, Pierwszy Prezes SN i 15 sędziów różnych sądów, ale politycznego charakteru KRS w żaden sposób to nie zmienia.

Swoją drogą każdy skupia się na zachowaniu prezesa sądu, a mało kto zwraca uwagę na to, że dziennikarzyna, który dopuścił się prowokacji popełnił przestępstwo. Nie mówiąc już o moralnym aspekcie jego postępowania i etyce dziennikarskiej (choć mam poważne wątpliwości czy takowa istnieje).

Linki z katalogów firm, katalogów seo, serwisów ogłoszeniowych i profili. 

Kontakt: anabilis90@o2.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności