Skocz do zawartości

prowokacja dziennikarska - niezawisle sady


doler

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do nikogo nie piję panie trotyl ;) to był żart :D taki specyficzny ;)

byście się uśmiechnęli a nie pisali głupoty w stylu

"Kompetentny sędzia" tam są układy, układziki, różnego rodzaju machloje, to jedna wielka mafia, która sama rządzi w tym kraju (i mogę to głośno mówić) popatrz na wyroki za Pruszków, za przekręty, ich kompetencja, powala na nogi ;)

Anarchia nie dla mnie, choć dążyłem do nirwany, jednak byłem bardzo młodym człowiekiem :)

proszę was koledzy nie mówcie również jak PO w telewizji "ŻYJEMY W PAŃTWIE PRAWA"

Miłego dnia :)

aaa

pamiętam jak profesor Strzembosza obiecywał że środowisko sędziów, adwokatów, i prokuratorów się samo po korupcjach oczyści i nie trzeba lustracji ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@anabilis90 tylko trochę ironizowałem z tym KRS'em :) A co do dziennikarza masz rację i jeszcze jedną bardzo słuszna tezę przedstawił wcześniej ear.

Herkulesie, na takie twierdzenia trzeba mieć dowody i opierać się na faktach. Pewnie że także w wymiarze sprawiedliwości są problemy o czym napisał mamoczy i pewną sprawę wcześniej sam przytoczyłem. Sprawę pruszkowa zawaliła prokuratura a nie sąd.

anarchia w środku mojej głowy

To stan umysłu, nie pogląd na społeczeństwo ;) Nie trzeba być młodym żeby nie być zniewolonym przez własne poglądy ;)

Co do pozycjonowania komentarzy na onecie:

https://www.google.pl/search?q=konstytucjonalistami%2C+porobili+sobie+w+Polskim+systemie+prawnym+rodzinne+klany+i+kasty+-+są+po

https://www.google.pl/search?q=operacyjna+SB+i+WSW/WSI+która+dokonała+transferu+władzy+w+sypiącym+się+socjalistycznym

Pozwolę sobie zacytować "mają rozmach skur***yny" :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie polskiego wymiaru sprawiedliwości można powiedzieć tylko jedno:

Co do konkretnej tej sprawy to ani mnie nie zaskoczyła ani nie zbulwersowała. Dziennikarze kiepsko się przygotowali do prowokacji i teraz bekną za fałszowanie dokumentów. A sędziemu i tak nic się nie stanie. Ewentualnie odwołają go ze stanowiska prezesa, ale już dyscyplinarki nie dostanie. A za tydzień smród w tej sprawie przykryje się inną aferką i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz obiektywnie na tych ludzi którzy komentują ten filmik(2 top komentarze):

Ich naprawdę trzeba wyrżnąć.
PODPALIC WIEJSKĄ!!

Czy tacy ludzi mają prawo wytykać komuś winy?

Co do wypowiedzi Cejrowskiego, ci sędziowie powoli odchodzą do lamusa. Jakby wyrzucono wszystkich to kto by ich zastąpił? Miała by zapanować anarchia?

Zresztą o ile się nie mylę to w PIS'ie nadal jest pan sędzia Kryże:

W marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości. Wykonane wyroki zostały skasowane przez Sąd Najwyższy.

Reakcja Gowina i Tuska jest zupełnie odwrotna niż piszesz. Wyrazili krytykę dla tego sędziego, opierając się o nastroje społeczne a nie o fakty.

A najbardziej śmieszy mnie ta reakcja: https://wiadomosci.on...,wiadomosc.html

e:b

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Cejrowskiego, ci sędziowie powoli odchodzą do lamusa. Jakby wyrzucono wszystkich to kto by ich zastąpił? Miała by zapanować anarchia?

Ten proces jest zbyt wolny, zresztą młodzi wchodzący w ten system szybko stają się tacy jak starzy. System jest niewydolny, skorumpowany i dyspozycyjny (a conajmiej nie jest bezstronny w sporach pomiedzy politykami).

Zresztą o ile się nie mylę to w PIS'ie nadal jest pan sędzia Kryże

No i co z tego wynika? Przecież PiS tak jak PO jest częścią tego samego chorego systemu władzy.

Majstersztykiem POPiSu po wyborach w 2005 roku było skłócenie ludzi i umiejętne granie na skrajnych emocjach. Tusk byłby nikim bez Kaczyńskiego i odwrotnie. Gdyby powstał POPiS to pewnie przerżnąłby wybory w 2009 roku a władzę przejął jakiś klon SLD. A tak nadal napuszcza się jednych ludzi na drugich i słońce peru "nie ma z kim przegrać" a jedyny sprawiedliwy prezes "jest jedyną realną opozycją".

Niesamowite, że to działa też na ludzi takich jak Ty - inteligentnych, mających sporą wiedzę z różnych dziedzin. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cię pocieszę że na mnie polityka nie działa. Divide et impera jak mawiali rzymianie.

Opierając się na ogólnikach nie można zbyt daleko zajść... Liczą się fakty, dowody, konkrety...

Widzisz ja bazując na domysłach zakwalifikowałem Cię do niewłaściwej grupy.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiadomo, dlaczego sędzia zawiadomił prokuraturę. Prowokator wysłał maila ze stopką, że jest to fake mail:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12483564,Prowokacja__GPC___Pelna_tresc_maila_do_sedziego_Milewskiego.html

Ciekawe co by było gdyby pociągnął sprawę dalej profesjonalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności