Skocz do zawartości

Ile katalogów na dzień.....


ympans

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a z kond bierzecie te katalogi ??

Raczej nie jestem purystą językowym i nawet jestem w stanie przełknąć już kwiatki w stylu "wypasiony", "wyczesany", "zajefajnie", ale "z kond" nijak mi nie podchodzi :)

A katalogi bierze się ze spisów katalogów i/lub w Guglarce wpisuje się "katalog stron" i dodaje po kolei. Doszedłem tą metodą do 90 strony i się skończyły ;)

zamki polskie, pałace i dwory obronne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy link bezpośredni ma dobry wpływ na stronę, choć pojawiają się pogłoski, że te z niższym PR od naszego mają ujemny wpływ... ja w to nie wierzę... toć mam PR4 i od holery linków z PR=0 :/

a jakoś źle się nie czuję ;)

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że może ktoś uznawać mnie za lamera...

Sorry J@sió ale jeśli ktoś pisze:

...dodając linki do katalogów nie mamy wpływu na tzw. "naturalny przyrost linków", za którym tak wielu się opowiada. Bo Google i tak odnajduje linki w innym czasie, niż byśmy chcieli...
to nie można sądzić inaczej.

Proponuje także byś nie rozpowszechaniał wśród nowicjuszy swej teorii o dodaniu od razu do 600 katalogów i czekał aż G "naturalnie zaindeksuje" linki.

Tym razem ja pozostawię niedopowiedziane - skoro tak to lubisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a z kond bierzecie te katalogi ??

1 - Erbit i tak Cię znajdzie - nie masz nawet po co się chować :D

2 - z działu "Katalogi"

3 - z google

4 - z katalogów (często mają kategorię "katalogi stron" - warto tam zajrzeć)

i żeby nie było nietematycznie :)

dodanie na raz do 600 katalogów spowoduje to, że może i znajdziesz się szybko wysoko, ale później zaczniesz spadać i wtedy zauważysz, że nie masz juz skąd brać linków żeby się utrzymać.

oprócz tego możesz dostać filtr na słowo kluczowe, bo google uzna to za spam.

i ostatnia sprawa - zadaj sobie pytanie jaki mamy wpływ na symulowanie naturalnego przyrostu linków przez dodanie 600 linków na raz (rozłożą się w czasie po kilkaset dziennie na początku, a później indeksacja dzienne wyniesie 1-2 linki), czy też dodając po 5-20 linków dziennie (sugerowałbym raczej 5, bo na dłużej wystarczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności